SON DAKİKA
25 Ağustos 2019 04:58

SON HABERLER

Halka 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Halka dizisinin 15. yeni bölümü 30 Nisan Salı günü ekrandaki yerini alacak. Yeni bölümden yeni görüntüler paylaşıldı. TRT1’in 2. sezon için anlaşma yapmadığı ve büyük ihtimalle internet platformlarına geçecek olan Halka dizisinde heyecan devam ediyor.

Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Burak Sergen’in yer aldığı Halka dizisinin 15. yeni bölümünden 2. fragmanı izleyebilirsiniz.

14. bölümde neler yaşanmıştı?

Cemal Sandıkçı, Hümeyra’nın Halka’nın arkasındaki isim olduğunu anlamıştır. Hümeyra bu sebeple Kaan ve Cihangir ile buluşamamış, onlar da sözlerini tutmaktan vazgeçmişlerdir. Vekilharç ve Hümeyra başarısız olmuşlardır. Bu sayede Çağatay, yukarının şartını yerine getirerek, Halka’nın başına resmi olarak geçmiştir. Artık Halka’nın tüm sırları onun elindedir. Gözü yükseklerdedir.

Babasının yapmaktan kaçındığı her şeyi yapacaktır. Bu durum tüm Halka için tehlike yaratır. Kaan ve Cihangir kendilerini bu tehlikenin ortasında bulurlar. Halka’nın yönetim biçimindeki büyük değişim İskender, Müjde ve İlhan’ın da hayatlarını etkiler. Çağatay kimseyi tehlikeye atmaktan çekinmeyecektir.

İlgili Haberler