Ana sayfa TV Programları Haluk Levent Star TV’ye bomba gibi geliyor!..

Haluk Levent Star TV’ye bomba gibi geliyor!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kurucusu ve başkanı olduğu AHBAP aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine yardımlarda bulunan, yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle adından sıkça söz ettiren Haluk Levent, ilk kez bir televizyon programıyla kamera karşısına geçerek milyonların sesi olmaya hazırlanıyor.

Gerçek yaşam hikayelerinin ekrana geleceği Haluk Levent’le ‘Yeniden’ programında Haluk Levent’in sanatçı dostları da projeye dahil olacak. Yardıma ihtiyacı olanlar ve yardım severler, bu programda bir araya gelecek. Bu program sayesinde sesini duyuracak olan ihtiyaç sahiplerinin hayatlarına dokunulacak.

Ünlü konuklarını kendine özgü konseptinde ağırlayan Levent programda müzik dinletilerine de yer verecek. Haluk Levent’le ”Yeniden’ yakın bir zamanda Star TV ekranlarında seyircilerle buluşacak. Haluk Levent programın fragmanını instagram hesabından da yayınlayarak takipçileriyle heyecanını paylaştı.

Levent paylaşımına “Hem müzik var hem sohbet. Bir de her hafta ihtiyaç sahiplerine ulaşacağız. Onların derdine derman olmaya çalışacağız” yazdı. 

Global Medya & Poll Production yapımcılığında hazırlanacak Haluk Levent’le “Yeniden”, milyonların sesi olacak. 7’den 70’e herkesin katılabileceği, interaktif bir yayıncılık anlayışıyla seyircisiyle buluşacak olan Haluk Levent, sürprizleriyle de çok konuşulacak. Milyonların ‘Haluk Abi’’si Haluk Levent, sesini duyuramayanların sesi, çaresizlerin çaresi olacak!