Ana sayfa Sosyal Medya Hamilelik heyecanı yaşayan ünlü sunucu Seray Sever babasının hastalığından dolayı zor günler geçiriyor!..

Hamilelik heyecanı yaşayan ünlü sunucu Seray Sever babasının hastalığından dolayı zor günler geçiriyor!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – En son TV8’de yayınlanan Doya Doya Moda programıyla ekranlara gelen Seray Sever şu sıralar hamilelik heyecanı yaşıyor.

2018 yılında Eray Sünbül ile evlenen sunucu ve oyuncu, anne olmak için gün saydığı şu günlerde babasının rahatsızlığıyla sarsıldı. İkiz bebeklerini kucağına almak için son derece heyecanlı olan Seray Sever, hamilelik sürecini instagram hesabı üzerinden sık sık  takipçileriyle paylaşıyor.

27 Şubat’taki doğum gününde sosyal medyada paylaşımda bulunan Seray Sever babasının rahatsızlığından dolayı yaşadığı üzüntüyü de paylaştı. Ev haliyle pastasını üfleyen Sever babasının entübe edildiğini duyurdu.

Eşiyle pozlarını paylaşan Seray Sever, fotoğraflarının altına şu notu düştü; “Bugün 27 Şubat… Doğum günüm ilk defa mübarek Miraç Kandili’ne denk geldi. Tüm dualarım şu an hastanede entübe olarak sağlık mücadelesi veren canım babamın eskisinden de sağlıklı olarak aramıza dönmesi ve 74 yaşında heyecanla beklediği torun sevgisini yaşaması için.

Rabbim sen her şeye kadirsin. Ol dersin olur. Lütfunla, kolaylıkla, sağlıkla, hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip et. Canım babamı bize ve torunlarına bağışla. Dileğim bu mübarek günde tüm hastalara şifa, dertlilere deva, dualarımızın kabulü yüce katında. İstanbul’da ev istirahatinde olduğum için ve mevcut durumlardan dolayı ev halimizle pastamızı kestik.” Canım kocam ve ailem ve dostlarım iyi ki varsınız.

Her şeyin başı sağlık. Allah’ım hepimizi her türlü hastalıktan, acıdan, kötülükten, üzüntüden, dertten korusun. Savaşlar bitsin. Maddi manevi ferahlık, bolluk bereket gelsin. İnsanların yüzü gülsün. Miraç Kandilimiz mübarek olsun.”