Ana sayfa Dizi Haberleri ATV’nin çok sevilen dizisi Kardeşlerim bir ülkede daha yayınlanacak!

ATV’nin çok sevilen dizisi Kardeşlerim bir ülkede daha yayınlanacak!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Cumartesi akşamları ATV’de ekrana gelen Kardeşlerim dizisi sadece Türkiye’yi değil yurt dışındaki izleyicilerin de kalbini fethediyor. İkinci sezonuyla yayınına devam eden dizi bir Avrupa ülkesinde ekrana gelecek.

İki sezondur ATV’de izleyiciyle buluşan Kardeşlerim dizisi yurt dışında da büyük ilgi görüyor. Özellikle başarılı genç oyuncularıyla dikkat çeken dizi şimdi de İspanya’da ekrana gelmeye hazırlanıyor. İspanyol Antenna 3 kanalında ekrana gelecek olan dizi İspanyol izleyicilerin kalbini fethedecek.

Anne ve babalarıın arka arkaya kaybettikten sonra kimsesiz kalan dört kardeşin hikayesini anlatan Kardeşlerim dizisi For My Family adıyla Ortadoğu, Avrupa ve Balkanlar’da olmak üzere 30’dan fazla ülkeye satıldı. Dizi gösterildiği her ülkede büyük ilgi görüyor.

Bugüne kadar Rusya, Romanya, İsrail, Makedonya, Cezayir, Bahreyn, Çad, Cibuti, Mısır, Gazze, İran, Irak, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Libya, Moritanya, Fas, Umman, Filistin, Katar, Suudi Arabistan, Somali, Güney Sudan, Sudan, Suriye, Tunus, Birleşik Arap Emirlikleri, Batı Şeria, Yemen’de ekrana gelen Kardeşlerim dizisi şimdi de İspanyol izleyicilerle buluşacak.

Yapımını NGM’nin, yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün üstlendiği, atv’nin sevilen dizisinde hem etkili bir hikaye hem de başarılı oyuncu kadrosu bulunuyor. Bugüne kadar birçok ödüle layık görülen Kardeşlerim dizisi son olarak Uluslararası Zirve Ödülleri’nde “Yılın En İyi Dizisi” olarak seçildi.

20 Şubat 2020 tarihinde başlayan dizi bir yılı doldurdu ve bu süreçte de çok başarılı işlere imzasını attı. Kardeşlerim dizisi sosyal medyada da büyük başarı elde ediyor. Yayınlandığı günler gündem konusu olan dizinin YouTube hesabının takipçi sayısı ise 3 milyonu geçti.