Hande Erçel takipçilerinin desteğini bekliyor!

06 Eylül 2018 Perşembe, 07:35
Hande Erçel takipçilerinin desteğini bekliyor!
Ünlü oyuncu Hande Erçel’in magazin gündeminde yer almadığı bir gün yoktur…

Son olarak bir süredir aşk yaşadığı Murat Dalkılıç’tan ayrıldığı iddiası ile gündemde olan Hande Erçel’in annesinin sağlık durumunun da iyi olmadığı haberleri gelmişti.

Anne Aylin Erçel’in hastanede tedavisine devam ediliyor. Ancak tüm tetkiklere rağmen hastalığının sebebi bulunamadı.

Hande Erçel, bir süredir gözetim altına tutulan annesinin ziyaretine gitti. Hande Erçel, annesiyle el ele tutuşurken çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı.

Hande Erçel, paylaştığı fotoğrafın altına “Canim annem. Evrende her şeyin bir döngü olduğunu, sevginin, iyiliğin verdikçe çoğaldığını ve katlanıp seni bulduğunu, en zor sınavlarımızda bile yürekten şükretmeyi bana sen öğrettin. Senin gözlerindeki yasam sevincini gördükçe her şeyi göğüsleyebilirim ve kalbimdeki inanç tahmin bile edemeyeceğim bir güçle beni ayakta tutuyor. Sen dünyanın en güzel en güçlü kadınısın. Biz, ablam, babam sen ve ben, hep birlikte birçok şeyin üstesinden geldik yine geleceğiz. Ne kadar güzel bir aileye sahibim her zaman farkındaydım da su geçirdiğimiz zor günlerde daha da çok şükrediyorum. Çok güzel insanlar biriktirmişim beni gerçekten bilen tanıyan dışında hiç görmemiş ama sevgisini hiç esirgememiş olanlarla hislerimi paylaşmak istedim. Desteğiniz, duanız, hassasiyetiniz benim için çok kıymetli.” notunu düştü.

hande erçel haberleri için