SON DAKİKA
20 Ağustos 2022 06:31

SON HABERLER

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in kavga ettiği haberine jet yanıt! Erçel’den gelen sürpriz mesaj!

Televizyongazetesi.com/Detay  – Cumartesi akşamları Fox TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı isimli romantik komedi dizisinin setinde başroller arasında gerginlik olduğu ve bu nedenle de dizinin çekimlerine ara verildiği şeklinde kimi haberler medyanın gündemine gelmişti. Bu haberle birlikte diziyi izleyen ikilinin hayranları da sosyal medyada konuyla ilgili pek çok yorum yapmaya ve gerçeği öğrenmeye çalıştı.

Erçel ve Bürsin, zaman zaman birbirlerine yakıştırılarak magazin basınında birlikte olduğu söylentilerine karşılık, iyi arkadaş olduklarını vurgulayan pek çok paylaşımla durumu ortaya koymuştu. İki oyuncu, kamera arkasından pozlarıyla takipçilerine de samimi bir arkadaşlık kurdukları mesajını veriyorlardı.

Canlı yayınlarla sosyal medyadan takipçileriyle buluşan ikili, kimi zaman birbirlerine takılarak esprili paylaşımlara da imza atıyorlar ve kimi zaman iddialara girerek hayranlarını merak ettiren yayınlar da yapıyorlardı.

Tüm bu samimi ve yakın ilişkinin sonrasında aralarında yaşandığı iddia edilen bir kavga ve sonrasında da dizinin çekimlerinin durması ile ilgili söylentiler ortaya çıkması şaşırttı. Hatta geçtiğimiz günlerde boyunlukla fotoğraflarını yayınlayan Hande Erçel, boynunun tutulduğunu da takipçileriyle paylaşmıştı.

Oyuncunun boynunun tutulması nedeniyle dizinin çekimlerine ara verildiği şeklindeki kimi kulis bilgilerinin ardında ikilinin kavgasının olduğu da iddia edilmişti!

Ancak yapımcı firma MF Yapım ve Hande Erçel’in instagram sayfasından yaptıkları bir paylaşım, tüm bu dedikoduların içinin boş olduğunu da ortaya koydu!

Medyada yayılan iddialar sonrasında MF Yapım aşağıdaki fotoğrafla adeta söylentilere yanıt niteliğinde “Sette her zamanki gibi keyfimiz yerinde!” notunu paylaştı.

Hande Erçel de kameramanın yerini almış bir haldeki fotoğrafıyla dizinin görüntü yönetmeni ile esprili yazışmasıyla her şeyin yolunda olduğunu da ortaya koymuş oldu!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler