Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Hatice Aslan yeni projesinde Kerem Alışık ile başrolde yer alıyor!

Hatice Aslan yeni projesinde Kerem Alışık ile başrolde yer alıyor!

tarafından ker_def

Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment ortak yapımı ile sahnelenecek “Küheylan” oyununda Hatice Aslan, Dora karakteriyle seyirci karşısına çıkacak. Tony Ödülleri’nde En İyi Tiyatro Oyunu seçilen “Küheylan”, Barış Erdenk’in rejisiyle provalarına devam ederken, Hatice Aslan büyük heyecan yaşıyor.

Küheylan isimli oyunun başrolünde Kerem Alışık bulunuyor ve Hatice Aslan da yaptığı açıklamada ünlü oyuncudan teklif gelir gelmez hemen rolü kabul ettiğini söyledi.

Aslan, oyun hakkında şu bilgileri verdi: “Küheylan oyununu zaten biliyordum, hem okuduğumda hem de seyrettiğimde çok etkilendiğim oyunlardan biridir. Teklif bu yaz Kerem Alışık’tan geldi, zaten daha önce de “Dali’nin Kadınları” oyununda çalışmıştık. Şimdi de Çolpan İlhan &Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment ortak yapımı olan “Küheylan” da bu kez Kerem’le birlikte aynı sahnede olacağız. Dora karakteri için en başından beri çok heyecanlandım. Kerem Alışık’tan teklif gelir gelmez de kabul ettim”.

Biletix ve Passo tarafından biletleri satışa çıkan ve 10 Şubat tarihli biletlerin 24 saatte tükenmesinin ardından “Küheylan” için 21 Şubat tarihi satışa açıldı.

“Amadeus”un yazarı Peter Shaffer tarafından kaleme alınan, 1970’li yıllarda Türkiye’de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde büyük tiyatrolar tarafından sahnelenen ve sinema uyarlaması yapılan oyun,10 Şubat 2023 tarihinde, HDI Sigorta’nın katkılarıyla, Zorlu PSM’de prömiyerini gerçekleştirecek.