SON DAKİKA
6 Şubat 2023 14:47

SON HABERLER

Hayatımın Şansı dizisinin afişiyle verilen etkili mesaj!

Yönetmen koltuğunda Cemal Şan’ın oturduğu, senaryosunu Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldığı, FOX’un yepyeni dizisi “Hayatımın Şansı”nın merakla beklenen afişi yayınlandı.

Daha önce Aşk, Yonca ve Diğerleri ismiyle anılan yeni dizinin adı Hayatımın Şansı olarak değiştirilmişti. Dizinin bir süredir devam eden çekimleri ile birlikte yayın tarihine de az bir zaman kaldığı yönünde bilgiler bulunuyor.

Dizinin afişi ile birlikte verilen mesaj da etkili. Ünlü isimlerle dolu kalabalık bir oyuncu kadrosu, hikayenin derin ve karakterlerin de renkli olacağının işaretini vermiş oldu.

Çok yakında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan dizinin kadrosunda; Alican Yücesoy, Şifanur Gül, Musa Uzunlar, Erkan Avcı, İlker Kızmaz, Kemal Uçar, Neslihan Arslan, Açelya Devrim Yılhan, Sermet Yeşil, Aslı Samat, Tuğçe Yolcu, Aslıhan Kapanşahin ve Hale Soygazi rol alıyor.

Yapımını NTC Medya’nın, yapımcılığını ise Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği dizide; Yonca (Şifanur Gül), küçük kızı Sare ile hayata tutunmaya çalışan yirmili yaşlarının ortasında genç bir annedir.

Bir yandan hayatın zorlukları ile tek başına boğuşurken, bir yandan da Sare’nin biyolojik babasının açtığı velayet davası ile uğraşmaktadır. Her şeyin çıkmaza girdiği bir anda, hayatını değiştiren bir teklif alır. Artık Yonca için yeni bir hayat başlıyordur. Ama bilmediği; yağmurdan kaçarken, doluya tutulacağıdır…

“Hayatımın Şansı”, çok yakında FOX’ta.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler