SON DAKİKA
19 Eylül 2019 03:18

SON HABERLER

Hazal Kaya, Beren Saat’in düğününe gelmemesine ilişkin iddialara tek tuşla yanıt verdi!

Ünlü Oyuncu Hazal Kaya’nın düğününe pek çok ünlü isim katılmıştı. Özellikle Aşk-ı Memnu’da rol aldığı tüm isimler düğüne gelirken, Nebahat Çehre’nin hasta olduğu için katılamadığı öğrenilmiş ancak Beren Saat’in gelmemesi dikkat çekmişti.

Magazin basınında aralarının kötü olduğu şeklinde haberler ortaya çıktı. Bu haberlere bir yanıt vermeyen Hazal Kaya’dan, Beren Saat’le aralarının bozuk olduğunu iddialarını yalanlayan beğeni geldi.

Oyuncu ve yönetmen Ali Atay ile geçtiğimiz hafta dünyaevine giren Hazal Kaya’dan, Beren Saat’le aralarının bozuk olduğunu iddialarını yalanlayan beğeni geldi.

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, düğününe katılmayan Beren Saat’le aralarının açık olduğu iddialarını dolaylı yoldan yalanladı.

Aşk-ı Memnu dizisiyle yıldızı parlayan Hazal Kaya, uzun süredir aşk yaşadığı oyuncu ve yönetmen Ali Atay’la geçtiğimiz hafta evlendi. Aşk-ı Memnu ekibi düğüne tam kadro katılırken dizinin başrol oyuncusu Beren Saat ve Nebahat Çehre katılmadı. İki ünlü ismin düğüne katılmaması ile ilgili birçok iddialar ortaya atılmıştı.

YALANLAYAN BEĞENİ GELDİ

Yayınlandığı döneme damga vuran Aşk-ı Memnu dizisinin başrol oyuncuları Beren Saat ve Hazal Kaya’nın arasında yıllardır soğuk rüzgarlar estiği iddia edilmişti. Hazal Kaya bu iddiaları yalanlayan bir beğeni geldi.

‘EMİN MİYİZ BU BİLGİDEN?’

Güzel oyuncu Hazal Kaya, bir kullanıcının “Emin miyiz bu bilgiden? Yoksa Beren ya da Hazal çıkar cevap verir de gündemi coştururuz diye mi gazlıyorsunuz acaba? Hayır, yemez bu insanlar bu tip kıtırları, söylemiş olayım” attığı twitini beğenerek iddiaları yalanlamış oldu.

İlgili Haberler