Ana sayfa Sosyal Medya Hazar Ergüçlü, Hayat Bugün dizisini 3 nedenden dolayı kabul etti!

Hazar Ergüçlü, Hayat Bugün dizisini 3 nedenden dolayı kabul etti!

tarafından ker_def

Show TV ekranlarında geçtiğimiz çarşamba günü ilk bölümü yayınlanan Hayat Bugün dizisi, izleyenlere pozitif bir ruh kattığı ve doktorların insan kurtarma konusundaki büyük çabasını gözler önüne koyduğu için farkındalık oluşturmaya başladı.

New Amsterdam isimli Amerikan dizisinden uyarlanan Hayat Bugün, ilk bölümde reytinglerde ne çok iyi ne de çok kötüydü. Ortalama bir performans sergileyen dizinin, önümüzdeki haftalarda daha iyi sonuçlar elde etmesi bekleniyor. Dizinin ekibinde çok önemli isimler var ve Suzan karakterinde de Hazar Ergüçlü’yü izlemekteyiz.

Başrol oyuncularından Hazar Ergüçlü yeni projesini kabul etme sebeplerini ve canlandırdığı karakterini anlattı. Oyuncu 3 ana noktadan bakarak diziden gelen teklifi kabul etti. New Amsterdam’ı sevmesinin yanı sıra, uyarlamanın iyi yapılması ve oyuncu kadrosu Hazar Ergüçlü’yü etkilemiş.

Başarılı oyuncu, kalplere umut aşılayan hikayesi ve güçlü kadrosu ile göz dolduran Hayat Bugün’ü kabul etmesinin en önemli sebebi için şunları söyledi; “Halihazırda sevdiğim bir dizi olması, uyarlamanın çok iyi yapılmış olması ve oluşturulan kadronun, bir araya gelen ekibin işinde çok başarılı insanlar olmaları beni bu projeye çeken şeylerden sadece üçü.”

Suzan karakteri de oyuncunun üzerinde büyük etki bıraktı. Çok zor bir karakter olmasının yanı sıra, Hazar Ergüçlü’nün tam zıttı birisi olması da Suzan’ı önemli kılıyor.

Oyuncu, “Bu projeyi kabul etmemde Suzan karakterinin de çok etkisi oldu. Güçlü, sert, inatçı, ketum bir doktor Suzan. Ama herkes gibi hayat onu da değiştirecek. Hastalarının hikayelerinde mucizeler yaratırken onun dönüşümüne şahit olmak, hayat verecek olmak şimdiden çok heyecanlandırıyor” diye konuştu.

Yönetmen koltuğunda Çiğdem Bozali’nin oturduğu, uyarlama senaryosunu Ayça Üzüm ve Cansu Çoban’ın kaleme aldığı “Hayat Bugün” Çarşamba akşamları Show TV’de yayınlanmaya devam edecek.