Ana sayfa Dizi Haberleri Hekimoğlu dizisi için Kanal D’nin önündeki çok zor karar!

Hekimoğlu dizisi için Kanal D’nin önündeki çok zor karar!

tarafından ker_def

Hekimoğlu’ndan yeni tanıtımı yayınlandı… Kanal D ekranında yayınlanacak olan yeni dizi hangi gün ekrana gelecek en çok da bu konu merak ediliyor. Kanal D’nin mevcut dizilerinin dağılımına bakar iseniz Perşembe veya hafta sonu olma ihtimali var… Perşembe olur ise de Mucize Doktor ile bir karşılaşma olabilir… Veya mevcut bir dizinin yayın günü değişir ise de farklı bir güne gelebilir…

Kanal D nasıl bir karar verecek, hangi günü belirleyecek çok merak ediliyor. Kanal D için hem zor hem de çok kritik bir karar bu…

Kanal D’nin, çekimleri tüm hızıyla devam eden yeni dizisi Hekimoğlu’nun ikinci tanıtımı yayınlandı.

Başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz’ın yer aldığı dizinin senaryo uyarlamasını Banu Kiremitçi Bozkurt, yönetmenliğini ise Hülya Gezer yapıyor. Dizinin yapımcılığını bir Red Arrow Studios şirketi olan Karga Seven Pictures Türkiye’den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan üstleniyor.

Dizide, Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen) enfeksiyon hastalıkları ve nefroloji konusunda nam salmış başarılı bir doktordur. Asosyal, huysuz, ukala ama aynı zamanda zekâsıyla hayranlık uyandıran bir doktor olan Hekimoğlu, hem otorite karşıtı hem de sorun giderici ve kurtarıcıdır.

Amerika’da NBC Universal şirketi tarafından hayata geçirilen, iki Altın Küre ödüllü House M.D’nin Türkiye uyarlaması Hekimoğlu, yakında Kanal D’de!

İşte Hekimoğlu dizininin yeni fragmanı: