SON DAKİKA
26 Ağustos 2019 03:32

SON HABERLER

Her şey değişiyor Boran Kuzum’un tişörtü değişmiyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Boran Kuzum, ünlü isimlerle birlikte Biz Böyleyiz isimli filmde rol almakta.

Hayranı olduğu Hümeyra ile birlikte rol aldığı için hayalini de gerçekleştiren Boran Kuzum, hem kendisinin hem de rol arkadaşlarının paylaşımlarında hep aynı tişört ile görülüyor.

Örneğin 6 gün önce Hümeyra ile pozunu instagram hesabından paylaşan Boran Kuzum’un üzerindeki tişört, 2 Temmuz Salı günü akşam saatlerinde yaptığı paylaşımdaki tişört ile aynıydı.

Boran Kuzum, film setinde birçok fotoğrafta yer aldı. Ancak hepsinde aynı olan tek şey üzerindeki tişört idi.

İşte 27 Haziran tarihli paylaşımdaki hali

İşte 2 Temmuz Salı günkü paylaşımdaki hali:

BORAN KUZUM KİMDİR?

1 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Üniversitesi eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı’nda tamamladı.

Televizyon dünyasına ilk adımını 2015 yılında “Analar ve Anneler” dizisiyle atmıştır. Analar ve Anneler’de eczacı kalfası rolünü canlandırmış, Binnur Kaya, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem kadrosunda I. Mustafa karakteriyle yer alan oyuncu bu dizide Beren Saat, Ekin Koç ve Aslıhan Gürbüz gibi oyuncularla birlikte rol almış ve ilk kez geniş kitlelerce tanınmıştır. Esas çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanan, Millî Mücadele yıllarının anlatıldığı “Vatanım Sensin” dizisinde oynadığı “Leonidas Papadopoulos” karakteri ile yapmıştır.

Dizi devam ederken genç oyuncu Cingöz Recai filminde ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın düzenlediği 21. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında da sahnelenen ve açılış oyunu olarak yer alan, Pürtelaş Tiyatro’nun sahnelediği Martı oyununda “Treplev” karakterini canlandırmıştır.

İlgili Haberler