SON DAKİKA
18 Haziran 2019 08:41

SON HABERLER

Hercai 22 Mart Cuma 2. bölüm 2. fragmanı izle

Hercai dizisi geçtiğmiiz Cuma günü izleyicilerle atv ekranında ilk bölümüyle buluşmuştu. Beğeni toplayan dizide “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın masalı” anlatılmakta… atv’nin bir hayli güvendiği Hercai dizisinde 22 Mart Cuma akşamı 2. bölümü izleyieceğiz.

Yapımcılığını, Mia Yapım Banu Akdeniz üstlendiği Hercai’nin başrollerini Akın Özözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen ve Eda Elif Başlamışlı paylaşıyor. atv’nin büyük beklentilerle yayına aldığı Hercai dizisinin 2. bölümünden 2. fragman yayınlandı. Videodan 2. bölümün 2. fragmanını izleyebilirsiniz.

HERCAİ DİZİSİ HAKKINDA DETAYLAR

Aslanbey ailesinin entrika dolu, intikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesinin anlatılacağı Hercai dizisinin konusu şöyle:

Midyat’a İstanbullu bir işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan fazlasını teklif eder: torunu Reyyan’ı da ister! Ancak, yörenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır! Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil!

Nasuh, Miran’ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran’ın planlanlarından habersizdir. İki erkek arasındaki haberleşme merakla beklenirken, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren’in hayatını derinden etkileyecektir. Midyat’ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı işadamı ile Midyat’ın güzelliği dillere destan Reyyan’ı kavuşabilecek mi? Hercai ilk bölümünde, ilk görüşte aşk ile büyük bir sınava tanıklık edecek.

İlgili Haberler