SON DAKİKA
20 Haziran 2019 16:03

SON HABERLER

İkimizin Yerine 14 Haziran Cuma 280. bölümde Shiv düğünü iptal ediyor!

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmakta olan İkimizin Yerine, büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Hint dizisi her geçen bölümüyle izleyicileri peşinden sürüklüyor. Haftanın her günü aynı saatte (16.10) ekranda izleyicilerle buluşmakta olan İkimizin Yerine 280. bölümüyle ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünden detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Program Adı : Dizi ‘’İkimizin Yerine’’
Yayın Tarihi : 14 Haziran 2019, Cuma
Yayın Saati : 16:10

SHİV DÜĞÜNÜ İPTAL EDİYOR

İkimizin Yerine, 14 Haziran Cuma 280. bölümde Jagdish Shiv’e yalvararak evlilikten vazgeçmesini ister. Anandi’nin mutlu olmasını isteyen Shiv ailesine düğünden vazgeçtiğini söyler. Shiv vazgeçmesinin ardında Jagdish olduğunu itiraf edecek mi?

Jagdish Shiv’in karşısına çıkar ve düğünü iptal etmesi için ona yalvarır. Duydukları karşısında şok olan Shiv, ne yapacağını şaşırır. Anandi’yi çok sevdiğini söyleyen Jagdish tüm yaşadıklarını anlatır. Shiv Anandi’nin evine gelir ve Anandi’yle evlenmeyeceğini söyler. Bunu duyan Anandi şok olur. Ailesi Shiv’e neden evlenmek istediğini sorunca Shiv evliliğe hazır olmadığını belirtir fakat onun bu cevabı kimseyi tatmin etmez. Shiv, anandi’den vazgeçme nedeninin Jagdish olduğunu itiraf edecek mi?

Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16.00’da Kanal 7 ekranlarında…

İlgili Haberler