SON DAKİKA
20 Haziran 2019 15:58

SON HABERLER

Sev Yeter 13 Haziran Perşembe 256. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Sevilen Kanal 7 dizisi Sev Yeter 13 Haziran Çarşamba tarihli 256. bölümüyle ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor. 23.50’de ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı ise merak konusu. Sev Yeter 256. bölümden detaylar ortaya çıktı. Haberimizde hem bu detayları hem de 256. bölüm fragmanını bulabilirsiniz.

Pihu İshita’ya karşı daha ılımlı olmaya başlar. Vidyut ise Nisha’nın intihar ettiğini öğrenir. Polis ise bu intiharın arkasında hiç beklemedikleri birinin olduğunu öğrenir. Bu isim kim?

256. Bölümde başka neler yaşanacak?

Pihu, Shagun’u bırakıp İshita’nın yanına gelince Shagun neye uğradığını şaşırır. İshita Shagun’a ne zaman görmek isterse Pihu’ya ulaşabileceğini söyler. Pihu, İshita’ya sarılarak kendisini hiç bırakmamasını ister. İshita ve Raman çok duygulanır.

Öte yandan Vidyut İshita’yla fotoğraflarının çıkmasından sonra Nisha’dan sürekli tehdit telefonları alır. Polise başvuran Vidyıt Nisha’nın intihar ettiğini öğrenir. Polis olayı araştırınca sürpriz bir olayla karşılaşır. İshita’yı bekleyen sürpriz ne?

Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Ye Hai Mohabbatein
Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza
Senarist: Ritu Bhatia
Türü:Romantik, dram

İlgili Haberler