SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 04:38

SON HABERLER

İkinci final rozetini alabilmek için yarıştılar! | 28.Bölüm | MasterChef Türkiye

tv8 ekranında beğeniyle izlenmekte olan MasterChef Türkiye yarışmasında 28. bölüm geride kaldı. Programın 4 Aralık Salı akşamı ekrana gelen bölümünde Kerem, Burcu, Uğur ve Eslem, ikinci final rozetini alabilmek için yarıştılar. Şefler yarışmacılardan ton balığı tartar hazırlamalarını istedi. Detayları videodan izleyebilirsiniz.

Masterchef Türkiye Mutfağı; yeteneklerini sergileyecek Masterchef adaylarını bekliyor! Ancak bu mutfağa girebilmek o kadar da kolay olmayacak. Binlerce başvuru arasından seçilen 30 yarışmacı adayı Masterchef Türkiye’de kalabilmek için temel becerilerini ve hünerlerini Masterchef mutfağında gösterecek. İşler, bu mutfağa girmekle de bitmiyor. Bu mutfakta kalmak da bu mutfağa girmek kadar zor. Bakalım kimler bu yetenekli 14 yarışmacıdan biri olacak?

Birbirinden farklı yeteneği olan 14 Masterchef adayı, Türkiye’nin Masterchef’i olmak için her hafta sonu bazen stüdyoda, bazen stüdyo dışında kıyasıya bir rekabet sergileyecek.

Yemek pişirme sanatının en ince detaylarını profesyonel şefler; Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu’ndan, yemek yapma tutkusunun hırsa nasıl dönüştüğünü de yarışmacılardan öğreneceğiz.

Uzun maratonun sonunda yalnızca bir kişi Türkiye’nin yeni Masterchef’i olma gururunu yaşayacak ve büyük ödülün de sahibi olacak.

İlgili Haberler