SON DAKİKA
13 Ağustos 2022 00:29

SON HABERLER

İkizler Memo Can 19. Bölüm Fragmanı İzle! İkizler ayrı düşüyor

Cumartesi akşamları Kanal D ekranında izleyicilerle buluşmakta olan İkizler Memo Can, Erler Film imzalı bir dizi… Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Burak Hakkı ile Emir Berke Zincidi’nin başrollerinde yer aldığı dizi beğeniyle takip edilmekte.

18. bölümü 23 Mart Cumartesi akşamı izleyicilerle buluşan İkizler Memo Can dizisinde yeni bölüm 30 Mart Cumartesi akşamı izleyicilerle buluşacak. İkizler Memo Can 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor? Videodan 19. bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

İkizler ayrı düşüyor!

İkizlerin öz annesinin ortaya çıkmasıyla işler sarpa sarıyor. Açılan velayet davası sonucunda Memo, öz annesinde kalmaya başlar. Fakat bu durum kardeşler için oldukça üzücü olur. Birbirlerine kavuşmak isteyen Memo ve Can, Memo’nun evden kaçmasıyla bir süreliğine de olsa bir araya gelir. 

Osman ise Yaren’i ikna ederek gizlice nikah yapmak ister. Tam nikah kıyılacakken Mahmut ani bir baskınla çıkagelir. Osman ve Yaren evlenebilecek mi? İkizlerin velayeti ne olacak?

İkizler Memo – Can yeni bölümüyle 30 Mart Cumartesi 19.45’te Kanal D’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler