SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 14:24

SON HABERLER

Kalk Gidelim 64. Bölüm Fragmanı İzle

TRT1 ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Kalk Gidelim, 23 Mart Cumartesi akşamı 63. bölümüyle ekrandaydı. İzleyicileri eğlendiren Kalk Gidelim dizisinin 64. yeni bölümünde neler olacağı merak edilmekte.

Erkan Sever, Ufuk Özkan, Emin Gürsoy, Mehtap Bayri, Ayça Varlıer ve Hayrettin’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Kalk Gidelim dizisinin 64. yeni bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Peki 63. ve yayınlanan son bölümde neler yaşanmıştı?

İşte detaylar: Seyfettin ve Sevda, Ali Demir’in gönderdiği zehirli meyveyi yer ve Halim’in evine giderken yolda fenalaşıp yığılırlar. Tam kimsenin olmadığı bir anda köye gelen yabancı bir genç tarafından kurtarılır ve hastaneye kaldırılırlar. Hastanede doktor Seyfettin ve Sevda’ya zehirlenmenin ötesinde ikisini de şoka sokan ilginç bir haber verir.

Bu haber sonrası Seyfettin, Ali Demir’in zehirleme girişimine daha çok öfkelenir ve meydanın ortasında bütün köylülerin gözü önünde Seyfettin Ali Demir’e karşı umulmadık bir hamlede bulunur. Bu durum Sefer başta olmak üzere, Veli ve Nehir cephesinde de hoş karşılanmaz. İşte tam bu noktada köyde ipler gerilirken Şakir durumdan vazife çıkarır ve köyün ileri geleni olarak kendisini görüp amcası ile Seyfettin’i barıştırmak için türlü girişimlerde bulunur.

Diğer yandan Nehir, babasına bir adım yaklaştığı sırada İstanbul’daki arkadaşından beklenmedik bir haber alır. Bu haber aslında sadece Nehir’i değil aslında Canberk’i de etkileyecek bir haberdir. Canberk ise Nehir’e açılmak ona aşık olduğunu söylemek için gerekli cesareti toplar hatta köye gelen gençle Nehir’e sürpriz hazırlar. Fakat asıl sürprizi Canberk kendisine yaptığını anlamakta gecikmez.

İlgili Haberler