Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri İlayda Alişan ve Burak Yörük ne kadar da heyecanlı, Seversin başlasın diye gün sayıyorlar!

İlayda Alişan ve Burak Yörük ne kadar da heyecanlı, Seversin başlasın diye gün sayıyorlar!

tarafından ker_def

Kanal D ekranında 1 Haziran Çarşamba günü ilk bölümü yayınlanacak olan Seversin dizisinin iki başrol oyuncusu birbirlerine o kadar güzel uyum sağladı ki, ortaya çıkan görüntüler daha şimdiden sosyal medyada çok konuşuluyor.

Seversin dizisi, yaz döneminin öne çıkan yapımı olacak gibi gözükürken, iki genç oyuncu da en çok konuşulan dizi çifti olarak öne çıkabilir… Seversin ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan İlayda Alişan ve Burak Yörük yaptıkları açıklamalarda ne kadar heyecanlı olduklarını da gizlemiyor.

Oyuncular, “Biz çok sevdik, umarım siz de seversiniz” diyerek, izleyicileri ekrana davet ediyor. Eğlenceli hikayesiyle ve romantik sahneleriyle Seversin dizisinin çok beğenileceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Çok heyecanlı olduğunu belirten İlayda Alişan, dizinin hemen başlamasını istiyoruz. Oyuncu, “Çok heyecanlıyım, gün sayıyorum. İnanılmaz güzel ve tatlı bir ekiple çok büyük keyifle çalışıyoruz. Umarım bizim enerjimiz ekrana da seyircilerimize de yansır. Sıcacık bir hikayeyle çok renkli bir yaz dizisi geliyor. Biz çok sevdik umarım siz de seversiniz” açıklamasını yaptı.

Seversin ile izleyici karşısına bambaşka bir karakter ile çıkacağına değinen Burak Yörük ise hayranlarını şaşırtmaya geliyor.

Tolga isimli bir dizi oyunusunu canlandıracak olan Burak Yörük, yazın en renkli işini yaptıkları iddiasını da ortaya koydu. Oyuncu şöyle konuştu:

“Bu yazın en güzel en renkli işini yapıyoruz. Her saniyesi içimize siniyor. İzleyicinin karşısına farklı biri olarak çıkacağım. Yeni bölümlerini izlemek için bir sonraki haftayı heyecanla bekleyeceğiniz bir dizi geliyor. Çok heyecanlıyım. Günler geçmiyor, bir an önce izleyicimiz ile buluşmak istiyorum. Umarım siz de seversiniz.”

Senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturuyor.

Seversin’in oyuncu kadrosunda ise; Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Çapkın, Yağmur Gurur ve Nihayet Şahin yer alıyor.

Seversin 1 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D’de başlıyor.