Ana sayfa Dizi Fragmanları Adı Sevgi dizisinin 11. ve final bölümünde neler yaşanacak?

Adı Sevgi dizisinin 11. ve final bölümünde neler yaşanacak?

tarafından ker_def

“Adı Sevgi”nin, 22 Mayıs Pazar akşamı saat 20:00’de atv ekranlarına gelecek 11. bölümü ile birlikte final yapacak. Gizem Güneş ve Yunus Emre Yıldırımer’in başrollerinde yer aldığı dizide Adı Sevgi dizisi, düşük reytingler nedeniyle final yapıyor.

Adı Sevgi dizisinin final bölümünde neler olacağı konusunda ise detaylar şöyle: “Elif ve Belkıs’a Macide’nin hazırladığı tuzak, Emir’in gelecekle ilgili kararlarını belirginleştirir. Emir, Elif’e evlenme teklif etmeyi düşünürken, evde büyük bir kriz patlak verir. Doğukan’la görüşülmesine izin verilmeyen Esma, evi terk edip Elif’e sığınır. Volkan ve Macide ise Ekrem’in “isimsiz” oğlunun kim olduğunu öğrenmeye çalışmaktadır. Ancak Ekrem’in dönüşü büyük sırrı ortaya çıkarır.

Adı Sevgi dizisinin 11. ve final bölümünde neler yaşanacak? 7

Gülendam’ın hala Volkan’la işbirliği yaptığı anlaşılınca, Zeynep’in yurtdışına gitmesine karar verilir. Zeynep mutlu bir geleceğe kavuşurken, Volkan zorlu bir kararın eşiğine gelir.

Bir yandan babasıyla yıllara dayanan hesaplaşması, Doğukan üzerinde kendini gösterirken, diğer yandan Zeynep’in gidişi onu köşeye sıkıştırmıştır. Elif ve Emir’in verdiği savaş sonucunda; Volkan ve ailesinin yarattığı etki sona erecek ve kasabadaki herkesin hayatı tekrar şekillenecektir…”