Ana sayfa Dizi Analiz Bir Zamanlar Çukurova’da Abdülkadir ile Hakan hesaplaşması yaklaştı!

Bir Zamanlar Çukurova’da Abdülkadir ile Hakan hesaplaşması yaklaştı!

tarafından ker_def

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’, 137’nci bölümüyle ekrana geldi. Adım adım büyük finale doğru ilerleyen ve #GeçmişinHesabı etiketiyle sosyal medyanın en çok konuşanları arasında yer alan ‘Bir Zamanlar Çukurova’, reytinglerde ise Tüm Kişiler’de birinci sırada yer alarak perşembenin vazgeçilmezi olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Hamran’ın tuzağından Abdülkadir tarafından kurtarılan Hakan, tehlikenin giderek büyüdüğünü görerek Züleyha’yı Adana’dan uzaklaştırmak için balayına ikna etti. Balayında Hakan’ın gizemli davranışlarını fark eden Züleyha, Hakan acilen İstanbul’a gitmesi gerektiğini söylediğinde buna inanmadı ve onu takip etti.

Hakan, gizlice Adana’ya girip Abdülkadir’le görüştükten sonra otele döndüğünde Züleyha ve çocukların gittiğini gördü. Züleyha’yı bulmak için Fikret’ten yardım istedi ancak Züleyha kafasını dinlemek için Samet Ağa’nın yazlığına gittiğini söyledi. Hakan, Fikret’i de yanına alarak Züleyha’ya durumu anlattı ve Züleyha tehlikenin gerçek olduğuna ikna oldu.

Hakan nihayet Hamran’ın yerini öğrendiğinde Abülkadir’le birlikte baskın yaptı. Abdülkadir, Hamran’ı öldürünce, Züleyha’ya kan dökmeyeceğinin sözünü veren Hakan buna çok sinirlendi! Bu sırada Fikret, kendisine her şeyi anlatan Ali Rıza’yı savcının karşısına çıkardı ve Abdülkadir için yakalama kararı alındı.

‘Bir Zamanlar Çukurova’, 138’inci bölümüyle perşembe 20:00’de atv’de!