Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri İlayda Alişan ve Burak Yörük’ten ilk pozlar! Seversin dizisi için okuma provaları başladı!

İlayda Alişan ve Burak Yörük’ten ilk pozlar! Seversin dizisi için okuma provaları başladı!

tarafından ker_def

Seversin isimli yeni dizinin oyuncuları okuma provasında bir araya geldi… Kanal D’nin, yapımcılığını Kanal D İç Yapımların üstlendiği, yaz sezonunda izleyici ile buluşacak olan dizisi Seversin’in oyuncuları okuma provasında bir araya geldi.

Dizi, genç kızların romantik prensi, oyuncu Tolga Tuna ile güzeller güzeli Asya’nın aşk hikayesini ekrana getirecek. Dizinin başrolünde yer alan İlayda Alişan ile Burak Yörük’ten birlikte ilk pozlar da geldi.

İlayda Alişan ve Burak Yörük'ten ilk pozlar! Seversin dizisi için okuma provaları başladı! 9

Dizi hayranlarının heyecanla beklediği projenin iki genç başrol oyuncusunun uyumu çok merak ediliyordu. Fotoğraflara yansıyanlara bakılır ise iyi bir dizi çifti olacaklar.

İlayda Alişan ve Burak Yörük'ten ilk pozlar! Seversin dizisi için okuma provaları başladı! 10

Senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın kaleme aldığı, Serdar Gözelekli’nin yönetmenliğindeki Seversin’in hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Genç kuşağın yetenekli oyuncularından İlayda Alişan ve Burak Yörük’ün başrolünü paylaştığı Seversin’in zengin oyuncu kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

İlayda Alişan ve Burak Yörük'ten ilk pozlar! Seversin dizisi için okuma provaları başladı! 11

“Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ozan Dağgez, Ergül Miray Şahin, İlkin Tüfekçi, Ceren Topçu, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Elif Çapkın, Nihayet Şahin, Halil İbrahim Kurum, Yağmur Gurur ve Ceren Taşçı.”

Okuma provaları devam eden Seversin dizisi yakında Kanal D’de izleyicilerle buluşacak.