Ana sayfa Dizi Haberleri İlhan Şen ve Deniz Işın’ın Sevmek Zamanı dizisinin diğer iki başrolü Kalp Yarası’ndan geldi!

İlhan Şen ve Deniz Işın’ın Sevmek Zamanı dizisinin diğer iki başrolü Kalp Yarası’ndan geldi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Sevmek Zamanı gibi yeni dizileri atv ekranlarında yaz ayından itibaren göreceksiniz. Bir Zamanlar Çukurova ve Adı Sevgi dizileri için final kararı alan atv’nin Hakim dizisi konusunda da vereceği karar merakla bekleniyor. Yaz dönemi için geçen sezon Kalp Yarası dizisi ile önemli bir çıkış yapan, Baş Belası dizisi ise bekleneni veremeyen atv’nin yeni dönemde de yeni projeleri bir bir ortaya çıkıyor.

Geçen sezon olduğu gibi yaz döneminde hem dram hem de romantik komedi tarzı yapımları izleyicilerle buluşturacak olan atv’de merakla beklenen dizilerden birisi de Sevmek Zamanı oldu… Aşk Mantık İntikam dizisiyle büyük çıkış yapan İlhan Şen’in erkek başrol olarak yer alacağı yeni dizide, partneri olarak da son dönemin dikkat çeken isimlerinden Deniz Işın seçildi…

Sevmek Zamanı dizisinde buluşan bu iki genç oyuncunun enerjisi ve uyumunu heyecanla bekleyen dizi hayranları, setten gelecek yeni gelişmeleri merak ediyor. Dizinin hikayesinde Leyla karakterini canlandıracak oyuncu için bir süredir yapılan arayışlar sonrasında Serenay Aktaş ile anlaşma sağlandığı ortaya çıktı. Böylelikle daha önce anlaşılan Toprak Can Adı Güzel ile Serenay Aktaş ikilisi, Kalp Yarası dizisinin ardından yeni dizide bir kez daha buluştu. Dizide partner olan ikili, yeni bir dizi çiftini de ortaya çıkartmış olacak. Feryat ile Leyla karakterleri şimdiden sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

Kaan ve Firuze karakterlerinin aşkıyla renklenecek olan Sevmek Zamanı dizisinde, Leyla karakteri de öne çıkan bir noktada olacak. Tecrübeli oyuncu Serenay Aktaş da Kalp Yarası dizisindeki Ebru karakterinin ardından yeniden atv izleyicisi ile buluşacak. Kalp Yarası dizisinde uzun süre kalmasa da dikkat çeken bir performans sergileyen Serenay Aktaş, 1993 yılında dünyaya geldi ve 2011 yılından bu yana da dizilerde yer almaya devam ediyor.

Kadın futbolcu olarak kariyeri de bulunan Serenay Aktaş, Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Ayşe Hatun karakteri ile de çok dikkat çekmişti. Kalbim Seni Seçti, Arka Sıradakiler, Kaçak Gelinler, Meryem ve Savaşçı gibi dizilerde de izlediğimiz oyuncu, bir süre ara verdiği setlere yeniden atv dizisiyle dönüş yapacak.

Toprak Can Adıgüzel de Serenay Aktaş gibi Kalp Yarası dizisiyle dikkatleri çeken bir isim olmuştu. Alev Alev isimli dizideki etkileyici performansı ile ilk projesinde öne çıkan Toprak Can Adı Güzel, geçen yaz aylarında Kalp Yarası kadrosuna katıldı ve 32 bölüm süren dizinin tamamında Yaman karakteri ile geniş bir izleyici kitlesinin hayranlığını kazandı.

Seranay Aktaş ile Toprak Can Adıgüzel ikilisi, bu projeden sonra yeniden atv ekranında Sevmek Zamanı ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Beran Soysal, Muttalip Müjdeci, Çağdaş Onur Öztürk, Nimet İyigün, Onur Gözeten, Derya Pınar Ak, Ozan Yiğit ve Zeynep Oymak da bu dizinin oyuncu kadrosunda bulunan diğer isimler oldu.