SON DAKİKA
29 Haziran 2022 18:38

SON HABERLER

İngiltere’den Türkiye’ye dönen Halit Ergenç kazancıyla ilgili iddialara ne yanıt verdi?

TelevizyonGazetesi.com / Detay- En son Babil dizisi ile hayranlarının karşısına çıkan ünlü oyuncu Halit Ergenç’in bir süre önce Türkiye pazarına yeni giriş yapmaya hazırlanan dijital platform Disney Plus ile anlaştığı biliniyor.

Bir süredir eşi Bergüzar Korel ve üç çocuğuyla birlikte Londra’da yaşayan ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde ailesiyle birlikte Türkiye’ye döndü.

Ayağının tozuyla basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Halit Ergenç, ‘Türkiye’yi terk ettiler’ yönünde çıkan iddialara cevap verdi. Halit Ergenç, pandemi döneminde gidemedikleri Londra’ya fırsat buldukça gidip geldiklerini belirterek, “Biz sürekli gelip gidiyorduk. Pandemi döneminde pek gidememiştik. İstanbul’u terk etmedik ama orada bir evimiz var.

Türkiye daha güzel. Burası bizim memleketimiz. Kalabalıktan kaçtığımız yok. Burada da yeri geliyor metroya biniyorum yeri geliyor dolmuşa da biniyorum” açıklamasını yaptı.

Ünlü oyuncu, Türkiye’de en çok kazanan oyuncular arasında olduğunun hatırlatılması üzerine ise;  “Öyle mi diyorlar. Bununla ilgili hiçbir şey söylemek istemiyorum. Hiç kimsenin emeği karşılıksız kalmasın. Herkesin kazancı kendine hayırlı uğurlu olsun. Zor bir dönemden geçiyoruz. Paraydı puldu kim ne kazanıyor bunları konuşmayı doğru bulmuyoruz” şeklinde konuştu.

Halit Ergenç, yaz aylarında yayına başlayacak olan dijital platform Disney Plus’da Nomen isimli  dizide oynayacak. Rol aldığı her yapım ses getiren oyuncuya dizide başrolde Melis Sezen eşlik edecek.

Dizinin senaryosunu Zafer Külünk yazarken, Fatih Kızılgök ile de yönetmenliğini yapacak. Dizide hastalığından dolayı yaptığı buluşla öne çıkacak olan karakter, telepatik yöntemle eşiyle iletişim kurabilecek.

İki oyuncunun partnerliği şimdiden merak konusu oldu. Diziyle ilgili henüz çok fazla bir yok. Ancak hazırlıkları süren dizinin çekim aşamasına yaklaşıldığında kadrosu da daha net belli olacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler