SON DAKİKA
6 Şubat 2023 03:08

SON HABERLER

İrem Helvacıoğlu, fiziksel şiddet itirafı ile karanlık bir döneme işaret etti!

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu, Yürek Çıkmazı isimli TRT1 dizisiyle salı akşamları izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Başarılı performansı ile göz dolduran oyuncu, partneri Alp Navruz ile de iyi bir iletişim kurmayı başardı. İki genç oyuncunun yüksek enerjisi ve güçlü uyumları da dizinin başarısında önemli bir pay sahibi oldu. Her yeni bölümde izleyici sayısını artırması ile dikkat çeken Yürek Çıkmazı, sezonun önemli yapımlarından birisi haline geldi.

Yürek Çıkmazı dizisinde çok mutlu olduğunu ve her şeyin yolunda gittiğini anlatan İrem Helvacıoğlu, ülkemizde bir türlü durdurulamayan ve çok geniş bir kitleyi etkileyen şiddet konusunda önemli bir itirafta bulundu.

Oyuncu, “Hepimiz kadar ben de psikolojik şiddete çok kez maruz kaldım. Bazen fark edemiyorsun. Öğretmeninden görüyorsun, çalışma arkadaşından, sokakta başka birinden görüyorsun” diye konuştu. Şiddetin psikolojik veya fiziksel olarak günümüzde çok yaygın olmasından rahatsızlığını ileten oyuncu, çocukluk dönemine de vurgu yaptı.

Özellikle okulda fiziksel şiddete de birçok kişinin uğradığı gerçeğini ifade ederek, bu konudaki anılarını tazeleyen İrem Helvacıoğlu, şu bilgileri paylaştı:

“Fiziksel bir şiddet de vardı, okul hayatımızda. Bunu çok büyük bir şey gibi anlatmayacağım ama hepimiz bir şekilde çocukluğumuzda belli şeyler yaşadık. Şimdi baktığımda bunlar çok kötü gibi geliyor. Ama yaşandı, şu anda buna karşı çıkmaya çalışıyorum. Hayatımda böyle bir şiddeti uygulayacak birinin hayatımda olmamasına gayret ediyorum.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler