Ana sayfa Sosyal Medya İrem Helvacıoğlu manzarayı yakından gördü, kendini kötü hissetti!

İrem Helvacıoğlu manzarayı yakından gördü, kendini kötü hissetti!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu, atv ekranında yayınlanan Baş Belası isimli dizi ile ekranlarda yer almaya devam ediyor. Oyuncu, Seçkin Özdemir ile birlikte iyi bir ikili oldu. Dizinin reytingleri düşük gelse de hikayesi ve konsepti çok beğenildi.

İrem Helvacıoğlu, dizi çekimlerinin arasında orman yangınlarından zarar gören hayvanları görmeye gitti. Melisa Aslı Pamuk ile birlikte tedavi edilen hayvanlar için destek ziyareti yapan İrem Helvacıoğlu, manzarayı yerinde görünce daha çok etkilendi.

Ünlü oyuncu, “Bunları gördükçe insan gerçekten kendisini çok kötü hissediyor. Anlatıldığı ya da oradan insanların bunu anlatmaya çalışan feryadı ile aynı şey değil. Gördükçe durumun ne kadar vahim olduğunu görebiliyorsun” diye konuştu.

Melisa Aslı Pamuk ile birlikte setten de izin alarak İzmir’e giden ünlü oyuncu, bir çiftlikte tedavileri süren hayvanlarla ilgilendi.

Hayvanlara yararlı bir şey yapabilmenin kendisini iyi hissettirdiğini anlatan İrem Helvacıoğlu, “Herkesin yapabileceği bir şey aslında. Hayvanlar sessiz, akıl yürütemiyor, ailesini bırakamıyor. Bir çoğu öyle ormanda yanıp öldü. Kurtulanlara da yardım etmek iyi hissettiriyor” diye konuştu.