SON DAKİKA
25 Nisan 2019 10:49

SON HABERLER

İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe’ye Cannes’da büyük ilgi! İşte yepyeni fotoğraflar…

Atv’nin reyting rekoru kıran dizisi Sen Anlat Karadeniz’in Nefes ve Tahir’i İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe’ye Cannes’da büyük ilgi gösterildi. Dizinin 23 ülkeye satıldığı da öğrenildi.

Sabah gazetesinin haberine göre; dünyanın en büyük TV içerik fuarı MIPCOM’da atv rüzgarı esti. Cannes’da düzenlenen fuarda atv; hem reyting rekortmeni dizilerini tanıttı, hem de 25’inci yaşını kutladı. Fuara, yabancı TV profesyonellerinden büyük ilgi gören ‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisi damga vurdu

Fransa’nın Cannes kentinde her yıl Ekim ayında düzenlenen, dünyanın en büyük TV içerik fuarı MIPCOM’ da atv dizilerinin rüzgarı esti. ‘Dizi atv’de izlenir’ diyerek yola çıkan atv; dört kıtada 100’den fazla ülkede içerikleri izlenen bir televizyon kanalı haline gelerek, 25’inci yaşında başarısını dünya ölçeğinde taçlandırdı. Bu büyük başarıyı ve yeni yaşını, 58 ülkeden 120’yi aşkın davetlinin katıldığı özel bir akşam yemeği ile kutlayan atv, fuara damga vurdu.

TÜRKİYE’Yİ TEMSİL ETTİ

Osman Sınav’ın yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği ‘Sen Anlat Karadeniz’, fuarın gözdesi oldu. 14 bini aşkın TV profesyonelinin katıldığı fuarda atv; göz alıcı standı, sahip olduğu sponsorluklar, açık hava ilanları ile Cannes sokaklarında ve fuar alanında Türkiye’yi temsil etti. ‘Sen Anlat Karadeniz’in ikinci, ‘Aşk ve Mavi’nin ise üçüncü sezon tanıtımları ile ‘Can Kırıkları’ ve ‘Ağlama Anne’ dizilerinin lansmanını gerçekleştiren atv, yakında başlayacak ‘Şahin Tepesi’ dizisini de MIPCOM’da duyurdu.

‘NEFES’ VE ‘TAHİR’E YOĞUN İLGİ

ATV’nin 25’inci yıl gecesine katılan ‘Sen Anlat Karadeniz’ oyuncuları İrem Helvacıoğlu (‘Nefes’) ve Ulaş Tuna Astepe (‘Tahir’) uluslararası kanal temsilcilerinin ilgi odağındaydı. Yabancı konuklar, Helvacıoğlu ve Astepe ile fotoğraf çektirmek için sıra oluşturdu. Konuklara yakın ilgi gösteren ünlü oyuncular, daha sonra kırmızı halıda yürüdü.

İlgili Haberler