Ana sayfa Dizi Haberleri Işıklar içinde uyu Mahkum! Kimi zaman ağlattı, kimi zaman güldürdü, dizinin finali farklı duygular yaşattı!

Işıklar içinde uyu Mahkum! Kimi zaman ağlattı, kimi zaman güldürdü, dizinin finali farklı duygular yaşattı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Mahkum dizisinin 31. bölümü ile birlikte 29 Ekim Cumartesi akşamı son kez ekrana gelmesinin ardından dizinin hayranları sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarda üzüntülerini ortaya koydu. 2021-2022 sezonunda müthiş bir başlangıç yapan dizi, Innocent Defendant uyarlaması olarak çift haneli reytinglere ulaştı ve birçok kez birincilikler elde etti.

Dizinin orijinal hikayesi 18. bölümde bittikten sonra ise uyarlama farklı bir noktaya doğru ilerledi ve izleyiciler de yavaş yavaş Mahkum’dan koptu. İkinci sezon büyük değişimler ve yeni oyuncularla giriş yapan ama iyi reytingler alamayan Mahkum dizisinin ekran macerası sona erdi.

Dizinin oyuncuları ve teknik ekip son sahne çekildikten sonra alkışlarla bu anı kutladı. 1 yıldan fazla süredir yoğun bir şekilde dizi için çalışan ekip, final üzüntüsü yaşasa da başarılı bir işi tamamlamanın gururunu yaşadı. Her ne kadar ikinci sezon hayal edildiği gibi olmasa bile, Mahkum dizisinin izleyicilerde bıraktığı hisler hala taze.

Kendisini kötü hissettiği zaman Mahkum dizisini açıp bir kez daha izleyenler vardı. Dizinin sahnelerinde gözyaşlarını tutamayanlar vardı. Kimi zamanlar da gülümseten anlarda kahakalar atanlar da vardı. Mahkum dizisi izleyicilerde çok farklı anılar bıraktı.

Geri dönüşü olmayan bir finalin ardından duygusal olarak diziye bağlananların yürek yaraları da sosyal medyada yapılan yorumlara yansıdı. Bir dizi hayranının şu sözleri de akıllarda kalıcı olacaktır:

“Geri dönüşü olmayan bir final .O kadar kötü bir duygu ki anlatamam. En iyi arkadaşınız ölmüş gibi. Dizide emeği geçen herkese teşekkür ederim. Diziye benim arkadaşım olduğu için teşekkür ederim ve en iyi arkadaşlarımdan birinin kaybı çok kötü hissettirdi bana. Hala kabullenemiyorum gerçekten bitiyor mu? Onlar gidiyorlar mı? Işıklar içinde uyu Mahkum, ışıklar içinde uyu en iyi arkadaşım.”