Ana sayfa Dizi Haberleri İşte başarının kanıtı! Yalı Çapkını dizisinin etkisinden çıkmak günler sürüyor!

İşte başarının kanıtı! Yalı Çapkını dizisinin etkisinden çıkmak günler sürüyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV’nin bu sezona damgasını vuran Yalı Çapkını dizisinde 21. bölüm geride kaldı. Her Cuma akşamını heyecanla bekleyen dizi hayranları da bölümler ilerledikçe hikayeye daha da çok bağlanıyor. Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrollerinde yer aldığı dizide Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ gibi önemli isimler de bulunuyor.

Yalı Çapkını dizisinin her sahnesini büyük bir dikkatle takip eden izleyiciler, senaryonun hızlı akmasından da çok memnun. Dizinin her yeni bölümünü sabırsızlıkla bekledikten sonra, her bölümden sonra da sosyal medyada binlerce paylaşımda bulunan izleyiciler, bölümün etkisinden kurtulamadıklarını belirten yorumlar paylaşıyor.

Yalı Çapkını dizisinin Cuma akşamları yeni bölümünü izleyenler ertesi gün ve hatta bir kaç gün daha bunun etkisinden çıkamadıklarını belirtiyorlar. Dizinin başarısı da işte burada yatıyor. Oyunculuk performanslarının etkili olduğunu, senaryonun çok başarılı yazıldığını ve konsept olarak da projenin doğru yolda olduğunu da işte izleyicilerin bu durumu ortaya koyuyor.

Bir dizinin hikayesinden çıkmanın kolay olmadığını söyleyenler, Yalı Çapkını projesinin ne kadar başarılı bir şekilde yoluna devam ettiğini de göstermiş oluyor.

Ferit ve Seyran’ın sahnelerinden kısa bölümler paylaşan izleyiciler, hikaye içinde iki gencin ne kadar yaralı olduklarını ve 2 çocuk gibi hayatı birlikte öğrendiklerini düşünüyor.

Sevgiyle ve aşkla birbirlerine tutundukça da ekran başındaki izleyiciler Ferit ve Seyran aşkına inanıyor, bu durum da Yalı Çapkını dizisinin her yeni bölümünün milyonlarca izleyici tarafından takip edilmesini sağlıyor.

Çift haneli reytingler ile yoluna devam eden bir proje olması noktasında Yalı Çapkını dizisinin bu sezona damga vuran iş olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Ancak dizinin hikayesinde Ferit ile Seyran aşkını zayıflatan ve izleyicileri rahatsız eden Pelin karakterinden de bahsetmek lazım.

Buçe Buse Kahraman’ın canlandırdığı Pelin karakterine sosyal medyada da büyük tepki var. Hatta bazı izleyiciler bu tepkilerini aşırıya kaçırarak, oyuncuyu da sosyal medyada linç etmeye çalışıyor.

Pelin ile Ferit ilişkisi nereye gidecek bilinmez ama, izleyiciler artık Pelin karakterinin hikayede çok etkili şekilde yer almasından memnun olmadıklarını her fırsatta dile getiriyor.

İşte Yalı Çapkını dizisinin heyecanla beklenen 3 Mart Cuma akşamı ekrana gelecek 22. bölüm fragmanı: