Ana sayfa Sosyal Medya İtalya’da yaşayan ünlü oyuncu Serra Yılmaz, İtalya’ya gitmesiyle ilgili şaşırtan bir itirafta bulundu!..

İtalya’da yaşayan ünlü oyuncu Serra Yılmaz, İtalya’ya gitmesiyle ilgili şaşırtan bir itirafta bulundu!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-On yedi senedir İtalya’da tiyatro ve sinemada sayısız projede yer alan usta oyuncu Serra Yılmaz, ülkede farklı alanlarda bir çok başarıya imza attı.

Milliyet Sanat Dergisi’nin Ocak ayı sayısına konuk olan ünlü oyuncu röportajda samimi açıklamalarda bulundu. Serra Yılmaz, İtalya macerasının nasıl başladığıyla ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulunarak;

“İyilik yaparak Şehir Tiyatroları’ndan beni kovdular. Ben de İtalya’da tiyatro yapmaya başladım.İçtenlikle söylüyorum bunu, müteşekkirim Nurullah Tuncer ve tüm ekibine. Böyle hayırlı bir şeye sebep oldular istemeden” dedi.

İtalya'da yaşayan ünlü oyuncu Serra Yılmaz, İtalya'ya gitmesiyle ilgili şaşırtan bir itirafta bulundu!.. 8

Çocukluğunda babasını etkilemek ve cezbetmek için Fransız okuluna gitmekte direndiğini söyleyen oyuncu,  “Babam ve dedem Fransızca kavga ederlerdi, öyle doğdu benim Fransızca merakım. Belirli bir yaşa geldiğimde şunun farkına vardım; hayatta aslında babamın hoşlanacağını düşündüğüm kadın olmaya çalışmıştım. İyi dil bilen, okuyan, laf edebilen, aynı zamanda sanatla, kültürle ilgili, öyle bir kadın olmaya çalıştım” dedi.

Kötü ve aksi rolleri oynamayı sevdiğini belirten Serra Yılmaz, 20 yıl önce rol aldığı  ferzan Özpetek filmi “Cahil Periler”in dizi uyarlamasıyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İtalya'da yaşayan ünlü oyuncu Serra Yılmaz, İtalya'ya gitmesiyle ilgili şaşırtan bir itirafta bulundu!.. 9

Oyuncu, yönetmen Ferzan Özpetek’le çalışmaktan keyif aldığını belirterek, “Cahil Periler dizisinin her bölümünde, filmdeki yan karakterlerden birinin hikâyesi işleniyor. Kült bir filmin diziye dönüşmesi fikrine ilk başta şüpheyle yaklaştım. Sette o duygum tamamen yok oldu” şeklinde konuştu.

Cahil Periler, Disney Channel’da 8 bölümlük bir dizi olarak izleyiciyle buluşacak. Serra Yılmaz; “Ferzan’la yaptığımız bütün filmler keyifliydi ama kimi daha keyifliydi. Cahil Periler’de müthiş bir coşku, müthiş bir gençlik, belki de bir tık kaygısızlık vardı” dedi.