SON DAKİKA
6 Şubat 2023 15:39

SON HABERLER

İyi Günde Kötü Günde dizisi mağduru Elçin Sangu’nun yeni projesi ortaya çıktı!

TelevizyonGazetesi.com /Detay -Kiralık Aşk dizisiyle parlayan Elçin Sangu’nun yüzü daha sonra rol aldığı dizilerde bir türlü gülmedi. Tek sezon süren Çarpışma dizisinde beklentilerin altında kalan oyuncu, Yaşamayanlar isimli dijital projede de çok eleştirilmişti ve bu sezon ise İyi Günde Kötü Günde dizisiyle heyecan yaratmıştı.

Ancak Star TV’de yayınlanan romantik komedi dizisi, düşük reytingleri nedeniyle 6. bölüm itibariyle final yaparak veda etti. Elçin Sangu, bu duruma tepki göstermiş ve kanalın diziye yeterince şans tanımadığı siteminde bulunmuştu. Sangu’nun hayranları da şöyle rahat bir şekilde ünlü oyuncuyu ekranda izleyememenin üzüntüsünü yaşadı.

Elçin Sangu’nun 2020 yılının başlarında yer aldığı ve pandemi sürecinden hemen önce çekimleri tamamlanan 9 Kere Leyla filmi de merakla bekleniyordu. Oyuncu, instagram hesabından hayranlarına müjde verdi.

Netflix’te 4 Aralık’ta 9 Kere Leyla filminin gösterileceğini belirten Sangu, “Bir evlilik. İki aşk. Üç bela. Ezel Akay (Ezop)’dan 9 Kere Leyla, 4 Aralık’ta Netflix’te” diyerek aşağıdaki fragmanı paylaştı:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler