Ana sayfa Dizi Fragmanları İyilik dizisinin 15. bölümünde Damla, Neslihan’ın peşini bırakmıyor!

İyilik dizisinin 15. bölümünde Damla, Neslihan’ın peşini bırakmıyor!

tarafından ker_def

Fox TV ekranında cuma akşamları yayınlanan İyilik dizisinin 15. yeni bölümünü bu akşam saat 20.00’da izleyebilirsiniz. Hatice Şendil, İsmail Demirci, Sera Kutlubey ile Perihan Savaş’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar şöyle:

Tam Neslihan, Poyraz’a Damla ile ilgili bütün gerçekleri açıklayacakken Damla, Poyraz’a Neslihan’ın bir sabıkalı olduğunu, hapisten yeni çıktığını söyler. Ayrıca o gün çocukların okul çıkışına gidip Neslihan’ı tehdit eder.

Eğer Poyraz’dan uzak durmazsa bunun bedelini çocukları ile ödeyeceğini ima eder. Ertesi gün Poyraz, Neslihan’ı evinden kovar, artık Neslihan’ın o eve girmesini istememektedir. Öğretmenini çok seven Deniz evden kaçar, Neslihan’ın oturduğunu söylediği semte gidip Neslihan’ı arar. Neslihan Deniz’i bulur ve hemen Poyraz’a haber verir.

Aynı gece Murat Damla’nın evine girer ve eğer parasını vermezse onu gerçekten öldüreceğini söyler. Ertesi gün Damla karakola gider ve Murat’tan şikayetçi olur. Polis ile iş birliği yaparak parasını vermek üzere Murat’la buluşur.