Ana sayfa Sosyal Medya Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu en güzel fotoğraflarını kimin çektiğini açıkladı!..

Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu en güzel fotoğraflarını kimin çektiğini açıkladı!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-Son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla gündem olan oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, en güzel fotoğraflarını eski eşi Melis İşiten’in çektiğini ifade etti.

2019 yılında boşanan ünlü oyuncu çift Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten kızları Ada ile birlikte vakit geçirmek amacıyla sık sık bir araya geliyorlar.

Melis İşiten bu anlarda, baba kızın fotoğraflarını çekiyor. Kızı Ada ile bir fotoğrafını instagram hesabında yayınlayan ünlü oyuncu paylaşımına; “En güzel fotoğraflarımızı Melis İşiten çeker” yazdı.

Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu en güzel fotoğraflarını kimin çektiğini açıkladı!.. 7

Köpekleriyle birlikte poz veren baba kızın fotoğrafı, oyuncunun hayranlarından kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Ekranlara en son geçtiğimiz sezon final yapan Üç Kuruş dizisiyle gelen Uraz Kaygılaroğlu, Netflix’de yayınlanan Erşan Kuneri adlı Cem Yılmaz dizisindeki performansıyla da beğeni toplamıştı. Sonrasında Disney Plus için Avcı adlı diziyi çeken oyuncu, Pınar Deniz’le partner olduğu diziyle de adından çok söz ettireceğe benziyor.

Sosyal medyayı aktif kullanan Uraz Kaygılaroğlu, çocuklara karşı duyarlılığıyla da biliniyor. Oyuncu zaman zaman çocuk istismarına karşı mücadele eden UCİM derneği için sosyal medyadan canlı yayınlar yapıyor.