Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri İyilik dizsinde Damla kendi tuzağının kurbanı oluyor!

İyilik dizsinde Damla kendi tuzağının kurbanı oluyor!

tarafından ker_def

Fox TV ekranında izleyicilerle Cuma akşamları buluşmakta olan İyilik dizisinde 6. bölüm bu akşam izleyicilerle buluşacak. 3 Haziran Cuma günü diziyi merakla bekleyenler yine heyecanlı sahnelerle karşılaşacak.

İyilik dizisi 5. bölümde yayından kaldırılan Gülümse Kaderine ile benzer zamanda başladı ama reytingleri biraz daha iyi olduğu için yoluna devam edebiliyor. Entrika ve aldatma içerikli hikayesi nedeniyle Yasak Elma dizisine benzetilen İyilik’in ne kadar daha süreceği konusunda ise bir netlik yok.

İsmail Demirci, Hatice Şendil, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar şöyle: Sinan’ın Damla’yı kız arkadaşı olarak Neslihan’ın evine yemeğe getirmesi hem Neslihan’a hem Murat’a büyük bir şok olur.

Ancak Sinan’ı kullanarak Neslihan’ın Murat’tan ayrılmasına sebep olmak isteyen Damla’nın planı ters teper ve Neslihan, Damla’ya inat onu kendi tuzağına tutsak eder. Damla’yı Sinan’la birlikte görmeye tahammül edemeyen Murat ise ikisinin evlenmesine engel olabilmek için son kozunu oynar.

Murat’ın sürprizinin Şahika başta olmak üzere herkesin üzerinde büyük bir etkisi olacaktır…