Ana sayfa Dizi Haberleri Kaan Yıldırım ile Hande Erçel çiftine gün doğdu, 2022 onların yılı olacak!

Kaan Yıldırım ile Hande Erçel çiftine gün doğdu, 2022 onların yılı olacak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Halka isimli TRT1 dizisinde birlikte rol alan Kaan Yıldırım ile Hande Erçel, 2019 yılında toplam 19 bölüm süren bu hikayenin önemli isimleri arasındaydı. İkilinin o dönemde aynı sette bulunması yıllar sonra aralarında aşk yaşanması ile daha da bir anlam kazandı.

Sen Çal Kapımı dizisiyle büyük bir çıkışa imzasını atan Hande Erçel, sette önce arkadaş olduğu sonra da aşk yaşadığı Kerem Bürsin ile ilişkisini noktaladı. Bir süredir aşk konusunda sessiz olan oyuncunun, eski rol arkadaşı Kaan Yıldırım ile birlikte görüntülenmesi, yeni aşkın da ilk işaretiydi… Önce Hande Erçel, ardından da Kaan Yıldırım bu aşkı kabul etti.

Magazin gündemine bomba gibi düşen aşk haberleri birbirini izlerken, Kaan Yıldırım sevgilisiyle ilgili şöyle konuştu: “Her şey çok güzel, çok keyifli. Her şey yolunda.”

Bu kısa sözler bile iki ünlü oyuncunun hayranları için yeterliydi. Çünkü aşklarını kabul ettiler ve artık herkesin içine rahat bir şekilde çıkarak, magazin gündeminde yer almaktan çekinmeyeceklerdir… Kaan Yıldırım ve Hande Erçel’in kariyerleri açısından çok önemli bir dönemde yaşanan bu birliktelik, büyük ilgi çekiyor.

Kaan Yıldırım bugüne kadar sergilediği başarılı oyunculuk performansları ile yükselen bir yıldız konumunda… Oyuncu, geçen sezon Hekimoğlu isimli dizide gerçekten performansının sınırlarını zorlamış ve çok da başarılı olmuştu. Son olarak TRT Dijital’de Ocak ayında yayınlanması beklenen Mevlana isimli dizide rol alan oyuncu, çekimlerini tamamladı.

Mevlana dizisi Kaan Yıldırım’ın kariyerinde yeni bir açılım ve çok titizlikle çalıştı. Tüm ekibin büyük önem verdiği ve Mevlana Celaleddi-i Rumi’nin hayatının anlatılacağı proje büyük ilgi çekecek gibi gözüküyor.

Hande Erçel ise Sen Çal Kapımı projesinin ardından Disney Plus platformu ile anlaşma yapan oyuncular arasına katıldı. Hatta Hande Erçel ile Can Yaman ikilisinin El Turco isimli yeni hazırlanan dizide başrolde yer alma ihtimali de bulunuyor. Henüz bu konu net değil ama her şey olabilir.

Hande Erçel de Disney Plus anlaşmasından çok memnun ve güzel gelişmeler yaşanacağını anlattı: “Bi akşam yemeğinde buluştuk, çok keyifli bir akşamdı. Tanışma yemeği oldu. İnşallah güzel projelerle, size anlatırım daha sonrasında.”

Hande Erçel ile Kaan Yıldırım ikilisi aşk yaşadıkları şu dönemde kariyerleri açısından da çok önemli bir sıçrama noktasında bulunuyor. Her iki oyuncu da yer aldıkları projelerle göz önünde ve yapımcılar tarafından birçok teklif de iletiliyor.

Disney Plus’ın da Türkiye piyasasına girmesi ve birçok ünlü isim ile anlaşmalar yapması sonrasında hem aşkları hem de kariyerleri ile Hande Erçel ve Kaan Yıldırım ikilisini daha çok konuşacağız.