Ana sayfa Dizi Haberleri Kadınları ezen senaryolarda yer almayacağını söyleyen Pınar Deniz’e tam istediği gibi bir fırsat çıktı!

Kadınları ezen senaryolarda yer almayacağını söyleyen Pınar Deniz’e tam istediği gibi bir fırsat çıktı!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Pınar Deniz, kariyerinin en parlak günlerini yaşıyor. Yargı dizisinde canlandırdığı Ceylin karakteriyle Türkiye’nin en beğenilen oyuncularından biri olan Pınar Deniz, kısa süre önce yaptığı açıklamada kadınları ezen hikayelerde yer almayacağını açıklamıştı. Pınar Deniz’e tam istediği gibi bir rol geldi.

Vatanım Sensin dizisiyle ilk büyük çıkışını yapan, Aşk 101 ve Yargı dizileriyle kariyer merdivenlerini emin adımlarla tırmanan Pınar Deniz, bugün Türkiye’nin en beğenilen oyuncularından biri. Güzel oyuncu kısa süre önce yaptığı bir açıklamayla dikkat çekmişti.

Pınar Deniz, yaptığı açıklamada bundan sonra canlandıracağı karakterlerle ilgini çok net bir çerçeve çizdi. Başarılı oyuncu yaptığı açıklamada “Kadını ezen projeleri red ediyorum. Gerekirse parasız kalmaya razıyım. Ben televizyonda güçlü kadını oynamak istiyorum. Şiddeti güzelleyen, destek çıkan işlerin içinde olmayacağım” demişti.

Kadınları ezen senaryolarda yer almayacağını söyleyen Pınar Deniz’e tam istediği gibi bir fırsat çıktı! 7

Pınar Deniz, en son Disney Plus’ın bir anlaşma yaptı ve tam istediği gibi bir rolü canlandırma fırsatı edindi. Başarılı oyuncu Star isimli dizide başrolü Uraz Kaygılaroğlu ile paylaşacak. Pınar Deniz’in bu dizide canlandıracağı rol ise çok dikkat çekici.

Pınar Deniz bu dizide gündüzleri oyunculuk yapan ama geceleri seri katile dönüşen Yasemin isimli karakteri canlandıracak. Yasemin’in kurbanları ise kadın ve çocuklara şiddet uygulayanlar olacak. Dolayısıyla Pınar Deniz bu dizide kadına şiddet uygulayanları cezalandıracak.

Dizinin çekimlerine, Yargı sona erdikten sonra başlanacak. Çekimler yaz aylarında gerçekleştirilecek. Böylece Pınar Deniz, çok başarılı giden Yargı’dan ayrılmamış olacak.