Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Kardeşlerim dizisinin oyuncusu sade bir törenle evlendi!

Kardeşlerim dizisinin oyuncusu sade bir törenle evlendi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisi, Cumartesi akşamları izleyicilerle buluşuyor ve milyonlarca da takipçisine her hafta birbirinden farklı duygular yaşatmaya devam ediyor. Dizinin kadrosunda yer alan oyuncular da sık sık gündemde yer alıyor.

Kardeşlerim dizisinin kadrosuna yeni katılan isimlerden birisi de Evrim Doğan oldu. 1977 yılında Ankara’da dünyaya gelen Evrim Doğan, daha önce Sen Çal Kapımı dizisinde Ayfer karakteriyle dikkat çekmişti. Oyuncu, bu sezon ayrıca Evlilik Hakkında Her Şey dizisine de konuk olarak katıldığı ve Nadide rolünü canlandırdı.

Kardeşlerim dizisinin ekibi ile yeni buluşan Evrim Doğan, özel hayatında ise en önemli kararlarından birisini aldı. Meslektaşı Yener Özer ile aşkını evliliğe taşıyan oyuncu, mutluluk saçtı.

Çiftin düğünü Sarıyer Evlendirme Dairesi’nde gerçekleştirildi. Sade bir elbise giymeyi tercih eden Evrim Doğan’ın mutluluğu yüzünden okunuyordu.

Çift beş yıllık birlikteliklerini, yakın arkadaşlarının katıldığı nikah töreni ile taçlandırmış oldu. Çiftin ayrıca Kardeşlerim dizisinin yeni bölümünün yayınlanacağı 19 Mart Cumartesi günü bir de düğün düzenleyeceği ortaya çıktı.

2004 yılında setlerde yer almaya başlayan Evrim Doğan, Bizim Hikaye dizisindeki Şeyma karakteri ile akıllara yazılmıştı. Oyuncu son dönemde farklı projelerde yer alarak, yeteneklerini sergilemeye devam ediyor.