Ana sayfa Dizi Haberleri Kadir Adalı öldü mü? Çarpışma dizisinde beklenmedik gelişme!

Kadir Adalı öldü mü? Çarpışma dizisinde beklenmedik gelişme!

tarafından ker_def

Çarpışma dizisinin 16. yeni bölümü 4 Nisan Perşembe akşamı izleyicilerle Show TV ekranında buluştu. Kadir, Cansız ve Selim’in karşılaşmasında ilginç anlar yaşandı. Elçin Sangu’nun canlandırdığı Zeynep, Cansız’a Kadir’in oğlu Yusuf olduğunu söyledi.

Çukur dizisinden Vartolu ve Medet’in de konuk olarak renk kattığı dizinin 16. bölümünde hesaplaşma sahnesi izleyicileri şoke etti. Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Kadir Adalı, Mustafa Uğurlu’nun canlandırdığı Selim karakteri tarafından vuruldu. Cansız o andan sonra ne yapacağını bilemedi. Üst üste kurşun yiyen Kadir Adalı, yere yığılırken olayı gören Cansız’ın ona doğru koşusu bir babanın çaresizliğini anlatıyordu…

Peki Kadir Adalı ölecek mi? İşte bu sorunun yanıtı 17. bölümde verilecek.

Çarpışma 16. Bölümde yaşananların detayı şöyle:

Kadir, Selim’den istediklerini tek tek sıralar. Tam da bu sırada Cansız, Kadir’i arar, onları gördüğünü ima eder, kendisini bulması için Kadir’e 48 saat süre verir ve aksi halde onu öldüreceğini söyler.

Cansız’ın kendisini izlediğini anlayan Kadir delirir. Masadan kalkarken Kadir de istediklerini yerine getirmesi için Selim’e 48 saat mühlet verir. Veli, Cansız ve Kadir’e büyük acılar yaşatarak Adem’in intikamını alacağına ant içerken, Cansız kaseti bulup getirmesi için Veli’ye de 48 saat süre verir. Herkes için zaman geriye doğru işlemeye başlar ve sürenin sonunda birileri kazanırken, birileri kaybedecektir.

Öte yandan Kadir ve Cemre, Kerem’i cezaevinden çıkarmak için var güçleriyle çalışır. Zeynep ve Serpil de başka bir koldan onlara destek verir. Kerem’i özgürlüğüne kavuşturacak yollardan birisi Yakup’a, birisi Meral’e bir diğeri de Ömer’e çıkmaktadır. Cezaevindeki Kerem’i ise Veli ve Selim’in kurduğu ölüm tuzakları beklemekte ve geçen her bir saniye aleyhine işlemektedir.

Bir taraftan da Cansız’ın peşinde olan Kadir, Zarif’ten onu Cansız’a götürecek yeni bir isim öğrenir. Bunun Cansız’ın yeni bir pususu olduğundan habersiz olan Kadir ölüm kafesine girer. Ancak oyun kurucu sadece Cansız değildir. Cansız’ın oğlu olduğunu bilmediği Kadir’i öldürerek, Cansız’dan ve Kadir’den Adem’in intikamını almak isteyen Veli ile Kadir’in kılıcını boynunda, Cansız’ın gazabını nefes aldığı her anda hisseden Selim de satranç masasındadır. Ve kurşunlar Kadir’in üzerine yağmur gibi yağmaya başlar, etraf ‘Yusuf’ haykırışlarıyla dolar, zaman durur…

Senaryo : Ali Aydın
Yapımcı : Kerem Çatay-Pelin Diştaş
Yönetmen​ : Uluç Bayraktar
İdari Yapımcı : İsmail İçen
Dizi Müzikleri: Toygar Işıklı

Oyuncu Kadrosu
Kadir: Kıvanç Tatlıtuğ
Zeynep: Elçin Sangu
Veli: Onur Saylak
Cemre: Melisa Aslı Pamuk
Kerem: Alperen Duymaz
Haydar: Erkan Can
Selim: Mustafa Uğurlu
Meral: Merve Çağıran
Belma: Rojda Demirer
Demir: Hakan Kurtaş
Galip: İsmail Demirci
Aslı: Sevtap Özaltun
Serpil: Gonca Cilasun
Ömer: Yıldırım Şimşek
Aylin: Gökçen Çiftçi
Deniz: Merve Nil Güder