Ana sayfa Dizi Fragmanları Çocuklar Duymasın 11 Nisan Perşembe 76. Bölüm Fragmanı İzle! Haluk’tan beklenmedik karar!

Çocuklar Duymasın 11 Nisan Perşembe 76. Bölüm Fragmanı İzle! Haluk’tan beklenmedik karar!

tarafından ker_def

Çocuklar Duymasın dizisi 75. bölümüyle 4 Nisan Perşembe akşamı Kanal D ekranında sevenleriyle buluştu. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüler ve bilgiler de ortaya çıktı. 76. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Haluk evi ve şehri terk ediyor! Videodan dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Havuç ve Simay’ın düğün tarihleri yaklaşırken davetli krizi baş gösterir. Zira Haluk başta olmak üzere pek çok kişi davetli sayısının çok fazla olduğu düşünülür. Bu konudan dolayı Haluk ve Meltem arasında tartışma çıkar.

Element, Işıl’a aşık olduğunu Haluk’a itiraf eder. Haluk bu duruma şaşırır. Diğer taraftan da Tuna Haluk’u, Element ile Işıl’ın aynı masada oturmaması için darlar. Işıl’ı Elementten kıskanır.

Haluk ve Meltem’in ayrılık kararı sonrası Haluk evi ve şehri terk eder. Kimse onun nereye gittiğini bilmiyordur. Element, Işıl, Gece veya Tutku ile gitmiş olma olasılığı vardır. Haluk nereye, kiminle gitti? Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle 11 Nisan Perşembe 19.45’te Kanal D’de!

Peki Çocuklar Duymasın 75. bölümde neler olmuştu?

Meltem ve Haluk’un hayatına yeniden giren Tutku amacına ulaşmak üzeredir! Peki bunca zaman sonra onu karşısında gören Haluk, ne yapacak?

Çocuklar Duymasın 4 Nisan Perşembe yayınlanan yeni bölümde Tutku, hedefine adım adım yaklaşmıştır. Kendini affettirmeye de Gönül ve Tuna’dan başlar. Kaleyi içten fetheden Tutku, son olarak da Haluk’un karşısına çıkmaya hazırlanmaktadır. Peki, son yaşananlardan sonra Tutku’yu karşısında gören Haluk ne yapacaktır? Tutku’yu affedecek midir? 

Öte yandan Havuç ve Simay’ın düğünü yaklaşırken, düğün hazırlıkları da son hız devam etmektedir. Havuç ve Simay nikah şekerlerini ailecek hazırlamak isteyince, Taş Fırın Haluk kaçacak delik arar. Ancak sonunda ısrarlara dayanamaz ve hep beraber nikah şekeri hazırlamaya başlarlar. Bu hazırlık Taş Fırın Haluk’un başına bela olur…