Kalbim Ege’de Kaldı dizisine usta takviye

16 Ekim 2015 Cuma, 06:34
Kalbim Ege’de Kaldı dizisine usta takviye

Kalbim Ege’de Kaldı dizisine usta bir isim katıldı
Kanal D’nin sevilen dizisi Kalbim Ege’de Kaldı’ya yeni isim

Kanal D’nin sevilen dizisi Kalbim Ege’de Kaldı’ya usta bir oyuncu katıldı.

Başrollerini Alper Saldıran, Oya Unustası, Eren Hacısalihoğlu, Celile Toyon, Şerif Erol, Serhat Özcan, Aslı Omağ, Şebnem Doğruer ve Lemi Filozof gibi isimlerin paylaştığı, yapımcılığını ise Limon Film’in üstlendiği dizinin kadrosuna usta tiyatrocu Sinan Bengier dahil oldu. Kalbim Ege’de Kaldı, yeni bölümüyle Pazar 22.00′de Kanal D’de!sinan bengier

KALBİM EGE’DA KALDI YENİ BÖLÜM KONUSUkalbim-egede-kaldı sinan-bengier

Mustafa ve Zeliş’in aşkı önlerine çıkan çocuk engeliyle sekteye uğramıştır. Fakat Mustafa’nın bu işin peşini bırakmaya asla niyeti yoktur.

Mustafa ve Zeliş’in aşkı önlerine çıkan çocuk engeliyle sekteye uğramıştır. Fakat Mustafa’nın bu işin peşini bırakmaya asla niyeti yoktur. Torun sahibi olduklarına inanan Kürükler, sünnet düğünü için hazırlanmaktayken, Gıpgıplar da Kürüklerin içinde bulundukları durumla eğlenmektedir. Oysa her iki ailenin de başlarına geleceklerden haberleri yoktur. İki düşman ailenin, Iraz nenenin çatısı altında geçirecekleri gece çıkan curcuna iki taraf için de zor geçecektir. Mustafa ve Zeliş kavuşmasına sıcak bakmayan aileler için, bu gece onları bekleyen sürprizler vardır. Yaşanan sıkıntıların çözümü ise hiç beklemedikleri bir yerden gelecektir.

Kalbim Ege’de Kaldı yeni bölümü ile Pazar akşamı saat 22.00’da Kanal D’de!

Alper Saldıran haberleri için

Aslı Omağ haberleri için