SON DAKİKA
22 Ağustos 2019 03:35

SON HABERLER

Kalk Gidelim 23 Şubat Cumartesi 59. Bölüm Fragmanı İzle!

Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin paylaşmakta. Dizinin 58. bölümü 16 Şubat Cumartesi akşamı TRT1 ekranında izleyicilerle buluştu. Eğlenceli anların yaşandığı son bölümden miras dağılımı sorunu vardı.

Kalk Gidelim dizisinin 59. yeni bölümü ise 23 Şubat Cumartesi akşamı izleyicilerle TRT1 ekranında buluşacak. Yeni bölümden ilk görüntüler yayınlandı. Videodan 59. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Dikkat çeken dizinin kadrosunda başrol oyuncularının yanı sıra Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerem Kupacı, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Andrey Stan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Alper Saylık, Onur Seyit Yaran, Nilay Deniz, Can Kıran, Alican Okumuş ve daha birçok başarılı oyuncu yer almakta.

Kalk Gidelim dizisinin 58. bölümünde yaşananların detayı ise şöyle:

Hacı Hüseyin oldukça kararlı bir şekilde sağken çocuklarına mirasını dağıtır. Bu kararlılık karşısında özellikle Seyfettin oldukça üzülür. Mustafa Ali ile Nurcan bunun kendilerine aslında kibarca gidin demek olduğunu düşünür. Miras dağıtımından tek memnun kişi Damat Halil’dir. Seyfettin onca emeğine rağmen mirası eşit olarak paylaşmak istese de Sevda bu duruma karşı çıkar ve kocasının daha fazla alması gerektiğini savunur.Bu mal paylaşımı sırasında unutulan çorak bir arsa olduğu ortaya çıkar.

Çorak arazi üç ortaklıdır. Bir tarafı Dal Ailesi’nin bir tarafı Meryem’in bir tarafı da gizemli bir kişinindir. Bu gizemli kişiyi bulmak için gerekli araştırmalara başlayan her iki taraf da hiç beklenmedik durumlarla karşılaşırlar.Diğer yandan babasını bulmak için köye gelen Nehir, amcası ve kardeşini bulduğu için babasına bir adım yaklaşmıştır.

Araştırmalarına hız veren Nehir, annesinin verdiği kapalı zarfı nerede kaybettiğini tam olarak bilememektedir. Bu sırada Veli, babasıyla ilgili birtakım gerçekleri öğrenir ve adeta hayattan kopar. Şakir ise balayı planını askıya alıp, kuzeni olduğunu öğrendiği Veli’yi tekrar hayata döndürmek için türlü atraksiyonlara başvurur.

İlgili Haberler