SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 14:49

SON HABERLER

Kalk Gidelim 66. bölüm ön izleme yayınlandı!

Kalk Gidelim dizisinin 66. yeni bölümü 13 Nisan Cumartesi akşamı TRT 1 ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. TRT1’in sevilen dizilerinden Kalk Gidelim’in yeni bölümünde neler olacak? Ufuk Özkan, Emin Gürsoy, Erkan Sever, Hayrettin, Mehtap Bayrı ve Ayça Varlıer’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünden ön izleme görüntüleri yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz.

Peki 66. bölümde neler olacak? Detaylar şöyle: Mustafa Ali, ikinci kez aynı adam tarafından dolandırılınca kendisini, ailesine karşı oldukça kötü hisseder. Özgüvenini yitiren Mustafa Ali’yi Seyfettin zor yatıştırır. Çocuklarıma bir gelecek kuramadım diye düşünen Mustafa Ali, abisine bana bir şey olursa bari Canberk’i sen evlendir, der. Seyfettin de bu isteği hem Mustafa Ali’nin moralini yükseltmek hem de yeniden hayata bağlamak için bir fırsat bilir ve kolları sıvayıp işe koyulur.

Diğer yandan evde Sevda hamileliğini gizlemeye çalışırken Hatice, folik asit ilacı bulur ve evde birinin hamile olduğunu anlar. Önce kızlardan şüphelenir bakar onlar değil, sonra asıl hamile olanın kim olduğunun peşine düşer.

Canberk ve Sinan, Nehir’in gönlünü kazanmak için hummalı bir aşk yarışına girerler fakat Nehir, köyden ayrılmaya karar verir. Babasının insanlara zarar verdiğinden dolayı kimsenin kendisini görüp de üzülmesini istemez.

Meryem de yoğurthanede işlerin kötüye gitmesinden dolayı daha zorlu şartlarda kendisi çalışmak zorunda kalır. Nehir bu durma şahit olur ve kendisini affettirmek için aklına bir plan gelir. Şakir ise yatırımlık olarak kayınpederi Halil’le aldığı futbol takımına gelir sağlamak için türlü girişimlerde bulunsa da Dudu’nun yakın takibinden kurtulamaz.

İlgili Haberler