SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 14:54

SON HABERLER

Kalk Gidelim 70. bölüm fragmanı yayınlandı!

TRT1 ekranlarında izleyicilerle buluşmakta olan Kalk Gidelim dizisinin 70. yeni bölümü 11 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’de ekrandaki yerini alacak. Ufuk Özkan, Erkan Sever, Emin Gürsoy, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri ve Hayrettin’in başrollerinde yer aldığı Kalk Gidelim dizisinin 70. bölümünden ilk görüntüler yayınlandı.

Yine eğlenceli bir bölüm izleyicileri bekliyor. 11 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanacak 70. bölümden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Peki 69. son bölümde neler yaşanmıştı? İşte detaylar:

Meryem üvey olduğunu duyunca çok sinirlenir ve böyle bir iddiayı ispatlamazlarsa Hacı Baba’ya gidip şikayet edeceğini söyler. Seyfettin, Mustafa Ali ve Damat Halil de mecburen Meryem’in gerçek ailesinin peşine düşerler. Bu üçlüye Ercan da dahil olur. Gerçek aileyi bulmak sanıldığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Hacı Baba’ya sormayı bırak, hissettirmeden halletmeleri gerekmektedir.

Bu arama sürecinde Mustafa Ali ve Seyfettin aynı zamanda yeminlerini bozdukları için 3 günlük de kefaret orucu tutmaktadırlar. Ev halkına yakalanmadan sahur ve iftar yapmaya çalışırken bir de Meryem’in rahmetli babası için verdiği hayır yemeğinde ecel terleri dökerler.

Oruçlu olduklarını sır ortaya çıkmasın diye eşlerinden de gizleyince kadınlar kocalarının kendilerine tavır aldığını düşünüp durumu yumuşatmak için onların sevdiği yiyecekleri yaparlar. Bu durum Seyfettin ve Mustafa Ali’yi yumuşatacağına oruçlu oldukları için aksine daha da gerer.

Diğer yandan Şakir, köyün futbol kulübünün borçlarını eritmek için futbolcu satmaya karar verir. Gözüne İnsaf’ı kestirir. Üç gol attığı maçı internete yükler fakat İnsaf satılmayı reddeder.
Veli de Şakir’e sen futbolcu sat ben senin elini herkesin içinde öperim deyince futbolcu satma işi inada biner.

İlgili Haberler