Ana sayfa Dizi Fragmanları Kalk Gidelim 77. bölüm fragmanı ve özeti! Seyfettin ve Mustafa Ali gerçeğin peşine düşüyor!

Kalk Gidelim 77. bölüm fragmanı ve özeti! Seyfettin ve Mustafa Ali gerçeğin peşine düşüyor!

tarafından ker_def

TRT 1 ekranlarında büyük ilgiyle izlenilen, usta oyuncu kadrosuyla izleyicilerine aile olmayı keyifli bir şekilde aktaran aile komedi dizisi ‘Kalk Gidelim’ de bu hafta Seyfettin ve Mustafa Ali ev gerçeğinin peşine düşüyorlar.

Her bölümü merakla beklenen ve izleyicilerine yine kahkaha dolu anlar yaşatacak olan dizinin bu hafta yayınlanacak olan 77. bölümünde neler olacak? Geçtiğimiz hafta ekrana gelmeyen dizi nedeniyle hayranlar 2 haftadır yeni bölümü bekliyor.14 Eylül Cumartesi günü yine kahkahalar TRT1 ekranında atılacak.

İşte 77. bölüm özeti ve fragmanlar:

Gerek köyde, gerekse evde türlü işler dönerken Dal Ailesi’nin en çok merak ettiği konulardan biri de Hacı Hüseyin’in evlerini nasıl geri aldığıdır. Öyle ki bunu bir yıl geçmesine rağmen Hatice Ana’ya bile söylememiştir ve her sorduklarında vakti gelince öğreneceksiniz demiştir.

Kalk Gidelim 77.bölüm 1. fragmanı:

Ve bir gün Hacı Hüseyin’e bir telefon gelir, Hacı Hüseyin telefondakiyle gizlice görüşür ve döndüğünde size evi nasıl geri aldığımı anlatacağım ama önce şu adresteki kızı alıp buraya getirmelisiniz der. Seyfettin ile Mustafa Ali’ye bu görevi vermiştir.

Şakir de evdeki pozisyonu gereği onlarla bu göreve gitmek ister. Seyfettin karşı çıksa da Hacı Hüseyin, Şakir’i de onların yanına katar. Yalnız ailedeki herkes bu kızın bu evle ne ilgisi var diye düşünür. Ve madem Seyfettinlerin getireceği kız, Hacı babalarının tensipleriyle yanlarına gelecektir, o halde hayatlarını kolaylaştırsın diye her biri de kızla ilgili planlar yapmaya başlar.

Diğer yandan Meryem de kız kardeşinin adresini Badegül’den almış ve kardeşini yanına getirmek için Sadık ve Ercan’ı da yanına alarak yola çıkmıştır. Efe, Ercan’a akıl verdikçe bu yolda türlü maceralar yaşamak da kaçınılmaz olur. Telefondaki kıza önce kim ulaşacak?

Meryem mi? Dal kardeşler mi? Dal ailesi ev gerçeğini öğrenebilecek mi?

Kalk Gidelim 77.bölüm 2. fragmanı:

‘‘Kalk Gidelim’’ tüm merak edilenleriyle 14 Eylül Cumartesi saat 20.00’de TRT1’de!

3 sezondur izleyicilerin TRT1 ekranlarında severek takip izlediği “Kalk Gidelim” oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Emin Gürsoy, Nalan Okçuoğlu, Aslı Omağ, Kerim Yağcı, Hayrettin, Alper Saylık, Sena Çakır, İlayda Aydın, Alican Okumuş, Andrey Polyanın, Ece Aydemir, Can Kıran, Öznur Ön, Dilara Gül Demiral, Ali Dinç, Ferhat Yılmaz, Burak Diri, Pelin Şahin, Ebuhan Tırtar Ve Bayazıt Gülercan gibi sevilen isimler
yer alıyor.