Kalp Atışı dizisi 21 Ocak 27. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Kalp Atışı için son şans!

18 Ocak 2018 Perşembe, 07:47
Kalp Atışı dizisi 21 Ocak 27. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Kalp Atışı için son şans!

Kalp Atışı dizisi 21 Ocak 27. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Kalp Atışı dizisi izleyicileri artık Pazar akşamları ekran başına geçecek… Cuma günleri istenilen reytingi elde edemeyen dizi için son şans yeni gün…

21 Ocak Pazar akşamı 27. bölümüyle ekrana gelecek olan dizi saat 20.00’da Show TV ekranında olacak.

Başrollerinde Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın yer aldığı Kalp Atışı dizisinin 27. bölüm 2. fragmanı yayınlandı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yılbaşı yemeğinde yaşanan olay sonrası doktorların korkusu iyiden artar. Ali Asaf’ın hastanedeki varlığının devamı üzerinden başlayan cepheleşme ise en çok Sinan’ın hoşuna gitmektedir. Bu durumdan yararlanarak Ali Asaf ve Eylül’ü hastaneden uzaklaştırmak için yönetim kurulunu toplama kararı alan Sinan’ı ise Sultan’ın sinsi planı durdurur.

Ali Asaf bir anda ortaya çıkan Sultan’dan şüphelenmeye başlamıştır. Ama bu şüpheleri Selim’in telkinleri ve ortaya çıkan sürpriz şüpheli ile biraz da olsa dağılır. Samo ve Alp ise hastaneye gelen bir pop yıldızının aşk hayatını organize etme telaşına düşerler.

Eylül trafik kazası sonucu gelen bir ailenin sırlarla dolu hayatlarına dokunmaya çalışıp; öfkeli olduğu babasına karaciğerinden bir parça vermesi için ailenin oğlunu ikna etmeye uğraşır. Ancak Eylül’ün asıl büyük sınavı annesinin intiharından önce kendisine yazdığı mektubun İpek tarafından kendisine verilince başlar.

ali burak ceylan haberleri için

Başar Doğusoy haberleri için