Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Kanal D’den şaşkına çeviren Sihirli Annem dizisi kararı!

Kanal D’den şaşkına çeviren Sihirli Annem dizisi kararı!

tarafından ker_def

Sihirli Annem yeniden ekranda! Kanal D’nin başrollerinde İnci Türkay, Nevra Serezli, Şahap Sayılgan, Gül Onat, Mümtaz Sevinç, Suat Sungur ve Defne Joy Foster’ın rol aldığı, yayınlandığı dönem ekrana damgasını vuran dizisi Sihirli Annem yeniden ekrana geliyor.

Hafta içi her gün saat 11.00’de Sihirli Annem dizisini Kanal D ekranında izleyebilirsiniz. Kanalın böyle bir adım atması oldukça şaşırtıcı. Gündüz kuşağı programlarının çok izlendiği bir saat diliminde Kanal D, eski bir diziyi ekrana sürüyor. Amaç, okula gidemeyen çocukları

Sihirli Annem dizisi 27 Şubat 2003 tarihinde başladı ve 10 Mart 2012 tarihine kadar toplam 7 sezon devam etti. 240 bölüm yayınlandı ve izleyiciler de bu yapımı çok beğendi.

07 Eylül Pazartesi gününden ekrana gelmeye başlayan dizinin genel özeti şöyle: Tatlı bir peri olan Betüş, iki çocuklu ve dul olan Sadık ile evlenecektir. İkisi de birbirlerini çok sevmektedir. Ancak Betüş’ün annesi Dudu bu evliliğe şiddetle karşı çıkar. Bütün sihirlerini kullanarak onları ayırmaya çalışır.

Çünkü Dudu, geçmişte Taci adında birisiyle evlenmiş, ancak Taci kendisini aldatınca insanlara olan güvenini de kaybetmiştir. Bu nedenle Dudu, Betüş’ün de aldatılacağını düşünmekte ve onları ayırmaya çalışmaktadır.

Ama ne yaparsa yapsın bu evlilik gerçekleşir. Betüş, Sadık ve onun iki çocuğuyla birlikte mutlu bir yuva kurar. Bundan sonra da Betüş ile bu mutluluğu bozmaya çalışan annesi Dudu ve kız kardeşi Eda arasındaki mücadele başlar.