Ana sayfa Dizi Haberleri Kanal D’nin Hayallerim, Babam ve Ben dizisi başlamadan başrollerden biri gitti!

Kanal D’nin Hayallerim, Babam ve Ben dizisi başlamadan başrollerden biri gitti!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D’nin yeni ve iddialı dizisi Hayallerim, Babam ve Ben merakla bekleniyor. Dizi, kanalın çok ses getiren dizisi Sadakatsiz’in yerini doldurabilecek mi henüz belli değil ancak şu anda gelecek sezonda devam etmesi garanti olan 4 başarılı dizisinin yanına Hayallerim, Babam ve Ben de yeni sezonda dahil olacak.

Bir dönem dizi şanssızlığı yaşayan ve pek çok iddialı projenin bir kaç bölümde sonlanması ile hüsran yaşayan Kanal D, bir kaç yıldır bu kötü gidişi durdurmuş durumda. Kanalın 16 yıldır ekranda olan Arka Sokaklar dizisinin yanı sıra ikinci sezonu devam eden Camdaki Kız ve bu sezon ekrana gelmeye başlayan Yargı ve Üç Kız Kardeş dizileri, bir sonraki sezonda da devam edecek çok başarılı yapımlar.

Yeni hüsranlar yaşamamak için Kanal D sağlam adımlar atıyor. İnce eleyip sık dokuyan kanal, başarılı bir süreçle devam eden ve final yapan Sadakatsiz’in ardından Hayallerim. Babam ve Ben isimli yeni bir dizisiyle de gündemde.

Ancak diziyle ilgili son dönemde yaşanan gelişmeler dikkat çekmekte. Kadrosu kurulan dizinin başrollerinde Berrak Tüzünataç ve Ozan Dolunay rol alıyor. Yine etkili rollerden birisine de Tansel Öngel’in hayat vereceği biliniyordu. Öngel, Masumlar Apartmanı dizinin final yapmasının ardından bu dizi ile yeniden ekrana dönecekti.

Fakat henüz bilinmeyen bir nedenle Tansel Öngel projede yer almaktan vazgeçti. Bu arada bir başka ayrılık haberi de yönetmen cephesinden geldi. Projenin hazırlık aşamasında ayrılan isimlerden birisi de yönetmen Cevdet Mercan oldu. Mercan’ın, kendi prodüksiyon şirketini kurduğu ve bu nedenle yollarını ayırdığı konuşuluyor.

Yönetmenin ayrılışının ardından dizinin yeni yönetmeni de Özlem Gürhan oldu. Focus Film imzalı dizinin daha başlamadan yaşanan bu ayrılıklarla gündeme gelmesi, hazırlık aşamasının da zorlu geçtiğini göstermekte.

Cevdet Mercan’ın ayrılığının ardından Tansel Öngel’in de projeden ayrılması, Hayallerim, Babam ve Ben dizisine dikkatleri çekti. Bu arada kadroya yeni isimlerin dahil olduğu da kulislere düşen son bilgiler oldu.

Hayallerim, Babam ve Ben isimli dizisinin kadrosuna katılan son isim ise Hazar Motan oldu. Motan, en son Kanunsuz Topraklar dizisinde Fındık Hatçe isimli karakteri canlandırmıştı.