Ana sayfa Dizi Haberleri Kanal D’nin Seversin dizisinde etkili kadro oluşturuldu! İlayda Alişan için bir ilk olacak!

Kanal D’nin Seversin dizisinde etkili kadro oluşturuldu! İlayda Alişan için bir ilk olacak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D yeni dizisi Seversin’i yakında izleyicilerle buluşturacak. Bir Yaz Dizisi ismi ile anılmaya başlanan projede değişikliğe gidilerek; Seversin adından karar verildi… İlayda Alişan ve Burak Yörük ikilisini heyecanla bekleyen dizi hayranları, Nisan sonunda başlayacak olan çekimlerden gelecek bilgileri de merakla beklemeye başladı.

Haziran ayında başlayacak olan Seversin dizisi ile Kanal D, 5 yıldır faaliyetini durdurduğu yapım firmasını da harekete geçirerek, daha düşük maliyetli dizileri kendisi üretmeye yeniden başladı… Seversin projesi bu anlamda da önemli bir dizi ve iyi bir çıkış yapması, Kanal D’nin kendi projelerini kendisinin yapması kararını da güçlendirecektir.

İlayda Alişan ve Burak Yörük ikilisinden ilk paylaşım gelirken, dizinin oyuncu kadrosu da çok etkili isimlerden oluşturulmaya başlandı. Dizide İlayda Alişan, İlkin Tüfekçi ve Ergül Miray Şahin, hikayedeki 3 kız kardeş karakterlerini canlandıracak…

Ayrıca Zeynep Kankonde ile Nergis Kumbasar gibi iki etkili ve tecrübeli kadın oyuncu da Seversin dizisinin kadrosuna katıldı. Ozan Dağgez ile Yiğit Dikmen’in de dizinin ekibinde yer aldığı ortaya çıktı. Yazlık bir proje için etkili bir kadro oluşturuldu. Eğlenceli rolleri ile çok sevilen Zeynep Kankonde’nin kadroda olması birçok dizi hayranının beklentisini de yükseltmesine neden oldu.

İlayda Alişan, bugüne kadar hep dram projelerinde yer aldı. Oyuncu adına Seversin dizisi çok önemli bir deneyim fırsatı sunuyor. Romantik komedi dizilerinde de kendisini göstermek isteyen genç oyuncu, ayrıca bu tür yapımların yurt dışında daha çok sevilmesi ile uluslararası alanda daha çok tanınmayı da hedefliyor.

Burak Yörük ise, Aşk Mantık İntikam dizisiyle birlikte romantik komedi deneyimi yaşadı ve Seversin ile de bu deneyimini pekiştirmiş olacak.