Ana sayfa Dizi Haberleri Kanal D’nin Yalan dizisi, Metin Akpınar ile kızının yıllar sonra buluşma hikayesine benziyor!

Kanal D’nin Yalan dizisi, Metin Akpınar ile kızının yıllar sonra buluşma hikayesine benziyor!

tarafından ker_def

İzleyici ile buluşmak için gün sayan Yalan dizisi ekrana gelmeden gündem oldu. Etkileyici hikâyesi ile merak edilen dizinin yayınlanan iki tanıtımında da önemli bir detay izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

Fragmanda Aslıhan Güner’in canlandırdığı Melike karakterinin cezaevine girdiği için kızı Duru’yu ablasına emanet ettiği ve ablası Hülya’nın da bebeği evlatlık olarak verdiği görüldü.

Bu olay yeni bir tartışma konusunu da beraberinde getirdi; Dizinin hikâyesi Metin Akpınar ve kızı Duygu Nebioğlu’nun hikayesi mi? Dizinin detayları ortaya çıkınca bu konu da netliğe kavuşacak. Ancak usta sanatçı Metin Akpınar’ın kızı ile yıllar sonra buluşma hikayesine benzer yanları ile Yalan dizisinin sosyal medyada fazlasıyla öne çıkabileceğini değerlendirmek yanlış olmayacaktır.

Dram dolu anne-kız hikâyesi ile seyirci karşısına çıkacak olan Yalan, yayınlanan tanıtımları ile merak uyandırdı. Dizinin ekrana gelen fragmanlarında önemli bir detay dikkat çekti.

“Melike’nin kızı, ünlü modacı Berrin Aksoy’un kızı Duru Aksoy…” repliği seyircilerin dikkatinden kaçmadı. Duru Aksoy karakterinin Duygu Nebioğlu olup olmadığı ise büyük merak konusu oldu.

Dram yüklü senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Yalan’ın oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Eylül Tumbar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu, Serra Pirinç, Atakan Hoşgören, Renan Bilek, Kubilay Tunçer ve Zeynep Eronat.”

Dizinin yönetmen koltuğunda Hakan İnan otururken; dizinin senaryosunu ise Cem Akyoldaş ve Murat Boyacıoğlu kaleme alıyor.

Yalan 27 Mayıs Pazartesi günü ilk bölümü ile Kanal D’de ekrana gelecek.