Ana sayfa Dizi Haberleri Kanal D’nin yeni yazlık dizisi daha başlamadan değişiklik yapıldı!

Kanal D’nin yeni yazlık dizisi daha başlamadan değişiklik yapıldı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yaz dönemi için televizyon kanalları yoğun bir hazırlık dönemini başlattı. Birçok proje hazırlanıyor ve bunlar arasında bazıları da ortaya çıkmaya başladı. Kanal D ekranında yayınlanacak olan Bir Yaz Dizisi olarak tarif edilen projede değişikliğe gidildi.

İlayda Alişan ve Burak Yörük ikilisinin başrolünde buluştuğu Bir Yaz Dizisi şeklinde tarif edilen ismi Seversin olarak revize edildi. Birçok dizi hayranı Seversin isimli eğlenceli yeni diziyi merakla beklemeye başladı. Yakında çekimleri başlayacak olan Seversin isimli yeni Kanal D dizisi, Haziran ayı içinde izleyicilerle buluşacak. Yeni dizi için ön hazırlıklar devam ediyor ve iki başrol oyuncusunun güçlü etkileşimin iyi reytingler getirmesi umut ediliyor.

Kanal D'nin yeni yazlık dizisi daha başlamadan değişiklik yapıldı! 5

Afili Aşk isimli dizisiyle romantik komedi alanında önceki sezon çok iyi bir çıkış yapan Kanal D, geçen sezon ise Baht Oyunu ve Aşkın Tarifi isimli yapımlarla dikkatleri çekmişti. Bu sezon kendi iç yapımı olarak Seversin dizisini hazırlayan Kanal D, İlayda Alişan ve Burak Yörük ikilisinin güçlü uyumuna güveniyor.

Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın senaryosunu yazdığı diziyi Serdar Gözelekli yönetecek. Dizinin oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ederken, çekimlerin ise Nisan ayının sonlarında başlaması bekleniyor.

Seversin dizisi ile birlikte yeniden romantik komedi alanında öne çıkmaya çalışacak olan Kanal D, 5 yıldır terk ettiği dizi yapımcılığına geri döndü. Kanal D, iç yapım olarak proje hazırlayan şirketini yeniden faaliyete geçirdi ve bu şirket üzerinden de daha düşük maliyetli yapımlar üreterek yoluna devam etmeyi planlıyor.